Προς το περιεχόμενο

Αγορά drums για 9χρονο μαθητή


Mozz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aγαπητε Νοsi..

Καταρχην θα ηθελα να ενημερωσω οτι κανοντας αυτο το ποστ δεν ηθελα να προσβαλω η να θιξω κανενα..

Eιμαι της αποψης , οτι οταν λες την γνωμη σου σε ενα forum.. καλο ειναι η αποψη σου να εχει συνεπεια και βαρυτητα και σοβαροτητα πανω απο ολα.  Ο λογος που χρησιμοποιησα τη λεξη πιτσιρικας ειναι γιατι διαβασα καποιες απαντησεις χωρις σκεψη και σοβαροτητα. Χωρις απαντησεις σε απλα πρακτικα αλλα καιρια ζητηματα οπως, ποση ωρα μπορεις να μελετησεις σε ενα φυσικο σετ.. τους γειτονες? Τους μπατσους να σου χτυπανε τη πορτα...? Τι κανεις αν μενεις σε πολυκατοικια? Ηχομονοση και κοστος?? Ηχογραφηση και Play alongs?? Επειδη εγω τα τελευταια 9 χρονια πληρωνομαι για να τα σκεφτομαι ολα αυτα..πιστεψε με τα εχω ζυγιασει πολυ καλα πριν προσφερω αποψη στο forum.

Τωρα αν καποιος εχει  20.000 ευρω να δωσει για τα να παιξει με φυσικα drums...δηλαδυ να φτιαξει ενα πληρως ηχομονομενο studio , κονσολες,ενισχυτες, μικροφωνα για να εχει το σετ σε ακουστικα..τοτε ΝΑΙΙΙΙΙ!!!!!

Με εκτιμηση σε ολους

Βαγγελης Μουλακακης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

+1

;)

Aγαπητε Νοsi..

Καταρχην θα ηθελα να ενημερωσω οτι κανοντας αυτο το ποστ δεν ηθελα να προσβαλω η να θιξω κανενα..

Eιμαι της αποψης , οτι οταν λες την γνωμη σου σε ενα forum.. καλο ειναι η αποψη σου να εχει συνεπεια και βαρυτητα και σοβαροτητα πανω απο ολα.  Ο λογος που χρησιμοποιησα τη λεξη πιτσιρικας ειναι γιατι διαβασα καποιες απαντησεις χωρις σκεψη και σοβαροτητα. Χωρις απαντησεις σε απλα πρακτικα αλλα καιρια ζητηματα οπως, ποση ωρα μπορεις να μελετησεις σε ενα φυσικο σετ.. τους γειτονες? Τους μπατσους να σου χτυπανε τη πορτα...? Τι κανεις αν μενεις σε πολυκατοικια? Ηχομονοση και κοστος?? Ηχογραφηση και Play alongs?? Επειδη εγω τα τελευταια 9 χρονια πληρωνομαι για να τα σκεφτομαι ολα αυτα..πιστεψε με τα εχω ζυγιασει πολυ καλα πριν προσφερω αποψη στο forum.

Τωρα αν καποιος εχει  20.000 ευρω να δωσει για τα να παιξει με φυσικα drums...δηλαδυ να φτιαξει ενα πληρως ηχομονομενο studio , κονσολες,ενισχυτες, μικροφωνα για να εχει το σετ σε ακουστικα..τοτε ΝΑΙΙΙΙΙ!!!!!

Με εκτιμηση σε ολους

Βαγγελης Μουλακακης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to perasma apo ta hlektronika sta fysika einai mideniko kai min akoyte to kathe pitsirika edo mesa poy nai men exei fysika ..alla meletaei me otoaspides giati meta to misaoro ginete to kefali toy koydoyni .

καλά .. αυτό είναι η δική σου γνώμη ...

η δική μου είναι ότι τα ηλεκτρονικά για κάποιο πράκτις οκ ... αλλά μέχρι εκεί ... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά .. αυτό είναι η δική σου γνώμη ...

η δική μου είναι ότι τα ηλεκτρονικά για κάποιο πράκτις οκ ... αλλά μέχρι εκεί ... ;)

+1

I am drumature...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου