Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με προβολή αγγελιών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω windows 7 32bit, τελευταία έκδοαση Firefox με όλα τα γνωστα plug ins εγκατεστημένα.  Όταν πατάω στις αγγελίες  δεν βλέπω τις λεπτομέριες στα δεξιά, παρα μόνο τις φωτογραφίες. Αυτό συμβαίνει όσο οι αγγελίες είναι σε κατακόρυφη παράθεση και τις βλέπω στο σύνολό τους (π.χ όταν πατάω επάνω στο tab "νεες αγγελίες" ή σε κάποιο απο τα γρουπ αγγελιών, όπως "Κιθάρες & έγχορδα", "Ενισχυτές Οργάνων",... κλπ). Μόλις πατίσω πάνω σε κάποια φωτογραφία βλέπω κανονικά την αγγελία. Στον υπολογιστή  στο μαγαζί που έχει xp, τα βλέπω κανονικά (Φωτογραφία στα αριστερά και λεπτομέριες στα δεξιά). Κάτι έχω κάνει λάθος η υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο site; Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω windows 7 32bit, τελευταία έκδοαση Firefox με όλα τα γνωστα plug ins εγκατεστημένα.  Όταν πατάω στις αγγελίες  δεν βλέπω τις λεπτομέριες στα δεξιά, παρα μόνο τις φωτογραφίες. Αυτό συμβαίνει όσο οι αγγελίες είναι σε κατακόρυφη παράθεση και τις βλέπω στο σύνολό τους (π.χ όταν πατάω επάνω στο tab "νεες αγγελίες" ή σε κάποιο απο τα γρουπ αγγελιών, όπως "Κιθάρες & έγχορδα", "Ενισχυτές Οργάνων",... κλπ). Μόλις πατίσω πάνω σε κάποια φωτογραφία βλέπω κανονικά την αγγελία. Στον υπολογιστή  στο μαγαζί που έχει xp, τα βλέπω κανονικά (Φωτογραφία στα αριστερά και λεπτομέριες στα δεξιά). Κάτι έχω κάνει λάθος η υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο site; Thanks

 

το κόβει το ad blocker

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου