Προς το περιεχόμενο

Guitar idol 2010


kotsadoros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 αρικο και απο εδω

Απλα τα σπας,γουσταρω γιατι σανιδώνεις  ;D το εργαλείο  ;D και δεν χανετε το συναίσθημα και η μελωδία που για μενα ειναι το παν .  Ακουσα πολους στο site αλλα να σου πω την αληθεια λιγ ειναι τα κομματια που θα ξανακουγα δευτερη φορα .Το δκο σου πειραζει που το ακουσα καμια 10αρια  ;D ;D ;D εξου και το 10 αρικο!!!!

ΚΑλη επιτυχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

10 αρικο και απο εδω

Απλα τα σπας,γουσταρω γιατι σανιδώνεις  ;D το εργαλείο  ;D και δεν χανετε το συναίσθημα και η μελωδία που για μενα ειναι το παν .  Ακουσα πολους στο site αλλα να σου πω την αληθεια λιγ ειναι τα κομματια που θα ξανακουγα δευτερη φορα .Το δκο σου πειραζει που το ακουσα καμια 10αρια  ;D ;D ;D εξου και το 10 αρικο!!!!

ΚΑλη επιτυχια.

 

Σε ευχαριστω παρα πολυ για την ψηφο σου mick.  Ακουσε το και χιλιες και μια φορες και βαλτο και στους κολητους σου  ;) ;) ;) ;) ;) Το δισκακι μου μιξαρεται as we speak απο ενα φιλαρακι στην αθηνα, με το που τελοιωσει θα σε ενημερωσω αν θες να το ακουσεις.

κωστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι πιο πολύ σε Andy Timmons μου έκανες! όπως και να χει το κομμάτι είναι πολύ όμορφο και ο ήχος σου έχει ψυχή και όγκο! Μπράβο και περιμένουμε και το cd! (ελπίζω με πραγματικά drums...)  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ υψηλο level των pro's διαγωνιζομενων και φετος . Καλη επιτυχια κοτσαδορε και μακαρι να σε δουμε και στους finalists .

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικός!

Ιδιαίτερη εντύπωση μου έκανε ότι έχεις πλήρη "έλεγχο" της κιθάρας, ενώ φαίνεται πως έχεις μελετήσει τις διάφορες πτυχές του παίξιμού σου με μεγάλη λεπτομέρεια.

 

Cheers, κάθε επιτυχία εύχομαι

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικός!

Ιδιαίτερη εντύπωση μου έκανε ότι έχεις πλήρη "έλεγχο" της κιθάρας, ενώ φαίνεται πως έχεις μελετήσει τις διάφορες πτυχές του παίξιμού σου με μεγάλη λεπτομέρεια.

 

Cheers, κάθε επιτυχία εύχομαι

 

vageli σε ευχαριστω παρα πολυ  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου