Προς το περιεχόμενο

Guitars and Amps in paris,France συμβουλες από όσους ξερουν...


argytar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα !

 

Βρίσκομαι στο Παρίσι για εκδρομή και με την ευκαιρία θέλω να κάνω τσάρκα στα κιθαράδικα (όχι ελπιζω -άδικα)...

Έχει κανεις να προτείνει κάποιο jazz club blues club η κατι αλλο σε live που δεν πρεπει να χάσω η καποια περιοχη με κιθαρομαγαζα? Ήδη μια βόλτα στο Pigalle με εκανε να χασω τη μπαλα έιχε μπορει και 10 μαγαζια μαζεμενα με custom shop κιθαρες ακουστικες μπασα πεταλια παλιες EKO κλπ κλπ... εκει θα παω Δευτερα πρωι να χαθω.. btw είδα σε δυο πεταλομαγαζα JAM pedals να μοστράρουν στη βιτρίνα! Πολλά συγχαρητήρια στο δικό μας JAM!!

Όποιος έχει συμβουλές καλοδεχούμενες και θα στείλω photoz με την πρώτη ευκαιρία

μερσί μποκού ναούμ' και με το μπαρδόν

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και περασες από τη Pigalle, και θα ξαναπας, μην ξεχάσεις να δοκιμασεις και τις αδυναμίες μου, τις Trussart...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν μπεις σε μια fnac, θα δεις όλες τις συναυλίες και μπορείς να αγοράζεις εισιτήρια. Κλαμπακια θα βρεις κοντά στη Beaux Arts (metro Saint Germain de Pres)... Τουλάχιστον είχε τη τελευταία φορά που ήμουν. Εάν δεν βρεις, πίνεις ένα καφέ στο Cafe de Flore ή στο Deux Magots και είσαι μέρος της Ιστοριας!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν μπεις σε μια fnac, θα δεις όλες τις συναυλίες και μπορείς να αγοράζεις εισιτήρια. Κλαμπακια θα βρεις κοντά στη Beaux Arts (metro Saint Germain de Pres)... Τουλάχιστον είχε τη τελευταία φορά που ήμουν. Εάν δεν βρεις, πίνεις ένα καφέ στο Cafe de Flore ή στο Deux Magots και είσαι μέρος της Ιστοριας!

 

ΛΟΛ ήπια ήδη στο cafe de Flore οπότε έχει γραφεί στην Ιστορία!!

(το μιλ φεϊγ όλα τα λεφτά)

 

Trussart έρχομαι

 

θενξ μαραθον!

 

βρήκα τελικα το www.lylo.fr και ένα ανάλογο έντυπο οπότε πάνω κάτω έβγαλα πρόγραμμα! Σημερα φανκ αυριο μπλουζ και τη δευτερα gypsy jazz!

να στε καλα ολοι!!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Metro Odeon να πας να φας στο Procope, είναι το αρχαιότερο καφενείο της Ευρωπης, 1600κάτι...και τότε θα είσαι μέρος της ιστορίας. Καλά να περάσεις!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου