Προς το περιεχόμενο

Gibson LP Custom Randy Rhoads


nickzero

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απλως σημερα την πηρα χαμπαρι και απλα την ποσταρα για οποιον ενδιαφερεται.....χαχαχαχαχαχαχα

απλωσ να ρωτησω πως εννοειται το aged.....????ειναι παλια?η καινουρια με σημαδια παλια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πραγματα δεν ειναι καθολου απλα. Βγαλανε 100 aged (αν ειναι δυνατον να παει καποιος να αγορασει aged κατα την ταπεινη μου αποψη, αμα δεν ξεθωριασει στα χερια σου η κιθαρα και την παρεις να το παιζεις οτι την ελιωσες εισαι καραγκιοζης, αλλα τελοσπαντων) και 200 καινουριες κανονικες. Απο αμερικη βγαινει πολυ φθηνοτερα, παιζουν κατα καιρους και στο ebay μερικες, οποτε αν γινει καλη η μοντα και δηλωθει δωρο η δειγμα ερχεται χωρις τελωνειο μια χαρα. Ξεχασα να πω οτι οταν εχει πρωτοβγει την ειχε ο Θωμας και την αλλη, 2 χιλιαρικα πιο φθηνα. Τωρα δεν τη βλεπω στο site. Μα ειναι δυνατον να σκασεις και 2 χιλιαρικα παραπανω για την aged; Και τελειωνω λεγοντας οτι λογικα το ερχομενο καλοκαιρι θα επιστρεψω απο την Αμερικη με ενα τεραστιο χαμογελο κι αυτη την κιθαρα στην αγκαλια μου. Στην αλλη τη γυναικα μου. Και καμια δεν θα ειναι aged. Θα γερασουν στα χερια μου..

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το θέμα των εργοστασιακά γερασμένων κιθάρων είναι θέμα γούστου. Το γιατί είναι πιο ακριβές πιστεύω είναι κατανοητό.

 

Τώρα στην περίπτωση που αρέσει σε κάποιον και δεν έχει ούτε τα γκαφρά για την κανονική γκίμπσον και την θέλει μόνο για εμφάνιση υπάρχει ακριβές αντίγραφο σε μία από τις γνωστές εταιρίες αντιγράφπωλ  ;D

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, αν θέλετε να καταλάβετε επιτέλους τι εννοεί η νεολαία με τη φράση "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ", κάντε κλικ στο ανωτέρω λινκ του Θωμά, και μετά κλικ επάνω στην φωτογραφία της κιθάρας (βγάζει "χεράκι" που υποδηλώνει ότι είναι clickable). Λογικά περιμένετε ότι θα την δείτε σε σούπερ ζουμ για τις λεπτομέρειες, ε? Αμ δε...

 

 

(Είναι τόσο σούπερ γουάου που ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. Αφτο ινε)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν κι άλλες θεωρίες στα ξένα (συμ)φόρα, όπως πχ. ότι η Γκίμπσον με την τιμολογιακή πολιτική της έχει αποθρασυνθεί τόσο πολύ που κοστολογούν 5900 ευρώ μόνο τη θήκη. Λες?

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το θέμα των εργοστασιακά γερασμένων κιθάρων είναι θέμα γούστου. Το γιατί είναι πιο ακριβές πιστεύω είναι κατανοητό.

 

Τώρα στην περίπτωση που αρέσει σε κάποιον και δεν έχει ούτε τα γκαφρά για την κανονική γκίμπσον και την θέλει μόνο για εμφάνιση υπάρχει ακριβές αντίγραφο σε μία από τις γνωστές εταιρίες αντιγράφπωλ  ;D

ποσταρε καμια να δω!!!αλλα να ειναι και αξιοπιστη ομως ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου