Προς το περιεχόμενο

cause we ended as lovers


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια εξαιρετικη εκτελεση κατα την ταπεινη μου αποψη.............με καταπληκτικο ηχο και φοβερες φρασεις απο το 1.50 μεχρι το 3.00 οπου αυτοσχεδιαζει.Για μενα απο τις καλυτερες που εχω ακουσει.........

 

 

cause we ended as lovers by tristan klein

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

I love JB & cause we ended as lovers: Καλός ο τύπος, αλλά με... άγχωσε λιγάκι  ;D Ότι παίζει... παίζει... έχει φράσεις, αλλά κατά την ταπεινή μου άποψη του έλειπε λίγο το laid back mood. Βέβαια αυτοσχεδιασμό έκανε ο άνθρωπος, δικαίωμα του να το παίξει όπως θέλει  :) 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I love JB & cause we ended as lovers: Καλός ο τύπος, αλλά με... άγχωσε λιγάκι κατά την ταπεινή μου άποψη του έλειπε λίγο το laid back mood.

 

δεν ξερω μπορει να εχεις δικιο...απλα εδικα εκει στο 1.50 μεχρι το 3.00 εγω πιστευω οτι εδωσε πολυ στο κομματι............αρχισε με ωραιο απαλο drive και μια εξαιρετικη φραση στο 2.00- μεχρι 2.06 και μετα τα εχωσε κανονικα χωρις να φανει κουραστικο και υπερβολη..........

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα μου αρεσε.....ενταξει...μπορει να το αποδιδουν και αλλοι καλυτερα.....αλλα το συγκεκριμενο το βρηκα πολυ καλο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστα ειναι αυτα.  ;D

 

Αν δεν ειχε αυτο τον απαισιο ηχο στον bridge μαγνητη μπορει να ημουν πιο επιεικης.  8)

 

Ενορχηστρωτικα: μπαινει στην καπως ελευθερη εισαγωγη του κομματιου παιζοντας "πολλα" και με ασχημο ηχο (bridge) αναιρωντας την χρησιμοτητα της επαναληψης του κυκλου της εισαγωγης πριν μπουν τα τυμπανα με ρυθμο.

Εκει εχει χασει το παιχνιδι να κερδισει τον ακροατη στην αρχη, και οτι καλο και να εκανε στη συνεχεια, δυσκολα θα το εσωνε το κομματι και θα επαιρνε το ... ειλικρινες χειροκροτημα στο τελος και οχι το χειροκροτημα του ... οικτου (τι τραγικο για ενα καλλιτεχνη αυτο  :'()

Παιχτικα: ΟΚ αλλα οι μισοι απο εδω μεσα θα το επαιζαν με πιο πολυ ψυχη και καλυτερη αισθητικη το κομματι.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά παθαίνεις ( ;D) οταν εχεις λιώσει στα Malmsteenoblackmor-ίκια πιτσιρίκος, και μεγαλώνοντας θέλεις να απενοχοποιηθείς τάχαμου με Beck κτλ....

 

Sorry ρε Ignis αλλα πρώτον ο άνθρωπος εχει ενοχλητικά ξεκούρδιστο vibrato και δεύτερον εσυ παίζεις πολύ καλύτερα απο δαύτον ...

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δεύτερον εσυ παίζεις πολύ καλύτερα απο δαύτον ...

Αχχχ την πατησες.

Αυτο ηθελε να ακουσει απο την αρχη, αλλα εγω τουλαχιστον το απεφυγα τεχνηέντως και μιλησα γενικα για τους μισους.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει...ειπαμε οτι υπαρχουν και καλυτερα.....αλλα εμεις αγαπαμε ;D ;Dοσους προσπαθουν και το παλευουν :D....ετσι θα μας αρεσε να μας αγαπανε και εμας που δεν ειμαστε και παιχταραδες σαν κατι αλλους αν βαζαμε κανενα βιντεακι...οχι στην πυρα βρε παιδια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει...ειπαμε οτι υπαρχουν και καλυτερα.....αλλα εμεις αγαπαμε ;D ;Dοσους προσπαθουν και το παλευουν :D....ετσι θα μας αρεσε να μας αγαπανε και εμας που δεν ειμαστε και παιχταραδες σαν κατι αλλους αν βαζαμε κανενα βιντεακι...οχι στην πυρα βρε παιδια ;)

ΟΚ αλλα δεν τον ξερουμε καν τον κυριο εκ Γαλλιας του βιντεο.

Δεν θα μας κρατησει κακια αν μιλησουμε ειλικρινα ουτε ακομα κι αν βρει το τοπικ θα καταλαβει τι λεμε για να στεναχωρεθει  :)

Δεν το ριξαμε στην πυρα, απλα ειπα με αλλα λογια οτι δεν αξιζε και για να ανεβει και σαν θεμα συζητησης και θαυμασμου.

Οπως πχ αυτο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα και εγω αν δεν το καταλαβες πιο πολυ στην πλακα το πηγα το θεμα ;D.....οτι αλλοι θα το επαιζαν πολυ καλυτερα το ειπα και πριν ;).....λοιπον για ολα φταιει ο ΑΝΤΩΝΗΣ που παει και μας βαζει παλιοπραγματα να βλεπουμε :o....ακους βρε....αλλη φορα να ρωτας πριν βαλεις κατι ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου