Προς το περιεχόμενο

mini mac osx


ZeVioN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μολις αγορασα ενα mini mac osx με σκοπο να γραφο μουσικη. που μπορο να βρω το cubase sx για mac? τα mini mac ειναι καλα για music produstion σε home studio?

Περπάτισα παρα πολύ και τα φτερά μου τα εχω χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα mini mac ειναι καλα για music produstion σε home studio?
Φίλε μου, δεν θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά έκανες μεγάλο λάθος. Το μηχανημα που πήρες δεν επαρκεί γι' αυτή τη δουλειά.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου' date=' δεν θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά έκανες μεγάλο λάθος. Το μηχανημα που πήρες δεν επαρκεί γι' αυτή τη δουλειά.[/quote']

 

8O πιο συκεγκριμενα? :cry:

Περπάτισα παρα πολύ και τα φτερά μου τα εχω χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanx αλλα δεν με ενδιαφερι το logic. δουλευω αρκετο καιρο με το cubase και δεν το αλλαζο. κοιταξα λιγο το φορουμ αλλα εγω θελω να μαθω για cubase και mini mac?

thnx και παλι για τη βοηθια αλλα ειμαι σε μια κατασταση πανικου τωρα :?

Περπάτισα παρα πολύ και τα φτερά μου τα εχω χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατ αρχας επελεξες να αγορασεις mac σε μια μεταβατικη για την εταιρια περιοδο, αφου προσφατα(λεμε τωρα..) εκαναν μεταβαση απο αρχιτεκτονικη powerpc σε x86(intel).αυτο εχει ως αποτελεσμα για ενα χρονικο διαστημα, το ηδη υπαρχον software(μεχρι οι εταιριες να αναβαθμισουν τις εκδοσεις τους) να τρεχει στο περιβαλον εξομοιωσης αρχιτρεκτονικης ppx "rosetta", φυσικα με μειωμενες επιδοσεις.

σε καθε περιπτωση, αν και δεν ειμαι γνωστης για οτι αφορα τα pc-studio, θα χρειαστεις μια καλη και αναγκαστικα εξωτερικη καρτα ηχου.

 

επισης πες μας πια εκδοση αγορασες και με ποση μνημη για να ξερουμε και μεις τι σου λεμε.

 

αν και εχω αρκετες ενστασεις πλεον ως προς τα mac, θa διαπιστωσεις οτι ειναι ενα πολυ δυνατο λειτουργικο, οπως και καθε unix-like λειτουργικο.

 

καλο θα ηταν να τσεκαρεις και το http://www.helmug.gr, που ειναι ο συλλογος των ελληνων mac users.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου