Προς το περιεχόμενο

Jackson RR1 ή SL2H



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ρε παιδια μην ξεκινατε κουβεντες για Jackson αμερικανες...ελεος δηλαδη... Ξυνετε πληγες και δεν υπαρχουν και λεφτα.  :P την βγαζουμε με ημιμετρα της ιαπωνιας αλλα ενταξει δεν εχω κανενα παραπονο (μονο 1 , γιατι εβγαλαν τις neck through σειρες μετα την αγορα μου ) >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα η ρρ3 αν και τζαπαν δεν την θεωρώ και τόσο ποιοτικό όργανο... Η ρρ 5 ίσως είναι... Δεν εχω παίζει... Συγνώμη αυτός ο τύπος έχει αμέρικανα τζάκσον και παίζει μπουζούκια ; όσο αια τα χρώματα και τις αερογραφιες μακάρι να βρω πολλά σχέδια και να είναι και σε καλή τιμή... Μακάρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεροκαματο φιλε μου....ΜΗΝ δωσεις 3000 Ευρω για καινουργια κιθαρα (σου μιλαω εκ πειρας)...Τσεκαρε τις αγγελιες, δινουν σε καλες τιμες απιστευτα οργανα τα παιδια του forum (μαζι και εγω)...Ψαξου και κανε υπομονη, οτι πληρωσεις παιρνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρη αυτος που παραταει την αμερικανα για τα φιλτατα μπουζουκακια ειναι ο chris απο κατω  ;D ;D ;D ;D ;D μακαρι να ειχα λεφτα θα σε ειχα παρει 100 τηλεφωνα μεχρι τωρα chris

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D.....Πλακα-πλακα, σκεφτομαι να αρχισω 4χορδο μπουζουκι...!!Οσο για την Soloist, απλα δεν υπαρχει...χωρις κανενα ιχνος υπερβολης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρη snakeskin δεν εψαχνες? Σε συνδιασμο με την SL2H η λυση ειναι μια

http://smart.noiz.gr/details.php?id=20516

Ο Chris εχει το οργανο σου  :P

 

Προσωπικα ουτε καν θα το σκεφτομουν για καινουρια κατημαυρη και 800 ευρω πανω απο την κουκλαρα στις αγγελιες ;)

 

Will of the Cobra!

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβασαν οι φιλοι συμφορουμιτες οτι ο aris ψαχνει jackson και εχουν βαλει σε αγγελια οτι ειχαν και δεν ειχαν !

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου