Προς το περιεχόμενο

Jackson RR1 ή SL2H



Προτεινόμενες αναρτήσεις

διαβασαν οι φιλοι συμφορουμιτες οτι ο aris ψαχνει jackson και εχουν βαλει σε αγγελια οτι ειχαν και δεν ειχαν !

 

ρε φιλε ημαρτον... εχω πεθανει στο γελιο.... ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Stinky, καλησπέρα αδερφε και χρόνια πολλά!

Παιδιά, η κιθάρα είναι απλά ότι καλύτερο υπάρχει σε metal-shred-custom, και σε τιμή για φίλους γνωστες noizαδες...ειλικρινά δεν θέλω να μπω στη διαδικασία  ebay και να παει κάπου έξω..ειδικά σε τέτοια τιμη..ο έχων χρήμα παίρνει την Αφρόκρεμα και δεν ψάχνεται για πανάκριβη καινούργια κτλ...

Stinky, θα ανέβεις καθόλου Salonica? Πήρε ο κουμπάρος μου ένα studio και έχουμε πρόσβαση ολημερις και ολονυχτις δωρεάν σε Diezel Herbert, Bogner, Mesa etc. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι απολυτα σιγουρος οτι η κιθαρα σου ειναι cream of the crop και μακαρι να την επαιρνα τωρα αμεσως αλλα καταλαβαινεις οτι να διαφημιζεις κατι που εχεις βαλει στις αγγελιες σε κανει υποψηφιο για αρνητικο προσημο στο karma σου ;

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry 1000 φορές!! Δεν έχω ιδέα απο καρμα κτλ...και ειλικρινά δεν διαφημιζω τίποτα, απλά προσπαθώ να προφυλαξω κάποιους απο το forum απο το να πληρώσουν τζάμπα λεφτά (όπως έχω κάνει εγω πολλές φορές στο παρελθόν...)! Ξανασορρυ αν έθιμα κάποιον η κατι :P ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι απολυτα σιγουρος οτι η κιθαρα σου ειναι cream of the crop και μακαρι να την επαιρνα τωρα αμεσως αλλα καταλαβαινεις οτι να διαφημιζεις κατι που εχεις βαλει στις αγγελιες σε κανει υποψηφιο για αρνητικο προσημο στο karma σου ;

 

Δεν καταλαβαινω γιατι να ισχυει αυτο... Δηλαδη τελειως αντικειμενικα, αν υποθεσουμε οτι η κιθαρα του Χρηστου ειναι κομπλε, δεν ειναι μια πολυ καλη λυση για τον Αρη που ψαχνει αυτο ακριβως, και σε συμφερουσα τιμη?

 

Εγω αν για παραδειγμα εψαχνα μια les paul  standard, την αγοραζα απο θωμα και μετα διαπιστωνα οτι επεζε στις αγγελιες με λιγοτερα χρηματα μια Lp Custom στην καλυτερη των περιπτωσεων θα κατεβαζα ενα μπουκαλι ουισκι...

 

Stinky, θα ανέβεις καθόλου Salonica? Πήρε ο κουμπάρος μου ένα studio και έχουμε πρόσβαση ολημερις και ολονυχτις δωρεάν σε Diezel Herbert, Bogner, Mesa etc

 

Xρονια πολλα αδερφε! Θα ανεβω τελη Γεναρη, αρχες Φλεβαρη! Να κανονισουμε κανα meeting!

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω γιατι να ισχυει αυτο... Δηλαδη τελειως αντικειμενικα, αν υποθεσουμε οτι η κιθαρα του Χρηστου ειναι κομπλε, δεν ειναι μια πολυ καλη λυση για τον Αρη που ψαχνει αυτο ακριβως, και σε συμφερουσα τιμη?

 

Πολύ καλή είναι, σε νορμάλ τιμή, και ταιριάζει ακριβώς σε αυτά που ψάχνει ο Άρης, αλλά το ότι το κοπανάει τρείς σελίδες συνέχεια φαντάζει λίγο άσχημο... ένα πμ φτάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, ο Ksekourdistos έχει απόλυτο δίκαιο. Αν ρίξετε μια ματιά στους Κανονισμούς του forum, θα διαπιστώσετε πως αναφέρεται ξεκάθαρα ότι:

 

7. Τα μέλη συμφωνούν να μη προωθούν, να διαφημίζουν ή να δυσφημίζουν έμμεσα, αλλά και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων και τις έμμισθες υπηρεσίες τους. Η αναφορά σε προϊόντα και υπηρεσίες μπορεί να γίνεται μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση.

 

Συνεπώς έχει γίνει ένα φάουλ στην περίπτωσή μας. Μπορεί το όργανο να είναι όντως άψογο και όντως σε εξαιρετική τιμή, να υπάρχει κάθε καλή πρόθεση για να γλυτώσει λεφτά ο Άρης αλλά το φάουλ παραμένει.

 

Παρακαλώ να προσέχουμε στο μέλλον για να μην επαναληφθούν τέτοια λάθη. Συνήθως τα μέλη παρακολουθούν και τις Αγγελίες οπότε αν υπάρχει κάτι πραγματικά καλό, σε καλή τιμή και υπάρχει και ενδιαφερόμενος, δεν θα αργήσει να φύγει. ;)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου