Προς το περιεχόμενο

Iced Earth - Alive in Athens DVD


panagiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω γνώμες απο όσους το έχουν δει. Εγώ το είδα και ήταν φοβερό... Πολύ κοπάνημα και πάθος σε μία μαγική ατμόσφαιρα που είχε φροντίσει να δημιουργήσει το εκπληκτικό κοινό στο αξέχαστο Ρόδον. Φοβερή χημεία μεταξύ συγκροτήματος - κοινού με τους πρώτους να τα δίνουν όλα. Επίσης κάτι πολύ σημαντικό είναι ότι θα δουν όλοι τι κοινό έχουμε και απ 'του χρόνου θα σκάσουν ΤΑ συγκροτήματα.......... Ήδη αρχίζει να ακούγεται σοβαρά για Metallica το καλοκαίρι. :) :) :)

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ήδη αρχίζει να ακούγεται σοβαρά για Metallica το καλοκαίρι. :) :) :)

Off-topic αλλά αυτό για τους Metallica το θεωρείς καλό; :?

Οι τύποι έχουν πέσει τρομερά! Ειδικά αν έρθουν με set list τίγκα στο St. Anger, άστα να παν στο διάολο...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη αρχίζει να ακούγεται σοβαρά για Metallica το καλοκαίρι. :) :) :)

Off-topic αλλά αυτό για τους Metallica το θεωρείς καλό; :?

Οι τύποι έχουν πέσει τρομερά! Ειδικά αν έρθουν με set list τίγκα στο St. Anger' date=' άστα να παν στο διάολο...[/quote']

Δεν συνφωνώ. Βγάζουν νέο album, ειναι απίστευτα ανανεωμένοι, ορεξάτοι και για το St. Anger θα σου πω ότι σπανίως παίζουν κομμάτια του sT. aNGER μέτα την περιοδεία του album αυτού. Στο λέω επειδή το ξέρω. Είμαι σίγουρος ότι θα δούμε άλλους Metallica το 2007. Πιστέψε με...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε πιστέψω γιατί εγώ δεν ξέρω και πολλά επί του θέματος, απλά μιλάω από όσα είδα τα τελευταία χρόνια. Εύχομαι να έχεις δίκιο...

 

Και μακάρι να μην ξαναπαίξουν ποτέ κομμάτι από το St. Anger, δεν θα στεναχωρηθεί και κανείς! :twisted:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατέβασα από το internet Πριν δυο εβδομάδες και οταν κατέβηκε (κατα τις 2:00 άραξα να του ρίξω μια ματιά, και τελικά το είδα όλο.Τα άτομα γαμάνε. Μακάρι να ισχειουν αυτά που λες για τους METALLICA γιατί δεν τους έχω δει. Στην πρώτη ήμουν μικρός και στην δεύτερη ήμουν φαντάρος (και πήρα άδεια την επόμενη ημέρα :evil: )

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουνα μεσα τη μια μερα που βιντεοσκοπουσανε! Μαλιστα μπορει και να φαινομαι σε μερικες στιγμες γιατι ημουνα μπροστα μπροστα! Και μια και μπορει να φανω στο γυαλι μαμα, μπαμπα και φιλοι χαιρετισματα! :lol: :lol:

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουνα μεσα τη μια μερα που βιντεοσκοπουσανε! Μαλιστα μπορει και να φαινομαι σε μερικες στιγμες γιατι ημουνα μπροστα μπροστα! Και μια και μπορει να φανω στο γυαλι μαμα' date=' μπαμπα και φιλοι χαιρετισματα! :lol: :lol:[/quote']

K@ΛΟΦ@ΡΔΕ :x :x :x

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουνα μεσα τη μια μερα που βιντεοσκοπουσανε! Μαλιστα μπορει και να φαινομαι σε μερικες στιγμες γιατι ημουνα μπροστα μπροστα! Και μια και μπορει να φανω στο γυαλι μαμα' date=' μπαμπα και φιλοι χαιρετισματα! :lol: :lol:[/quote']

K@ΛΟΦ@ΡΔΕ :x :x :x

 

:D :D :wink: 8) 8)

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη αρχίζει να ακούγεται σοβαρά για Metallica το καλοκαίρι. :) :) :)

Off-topic αλλά αυτό για τους Metallica το θεωρείς καλό; :?

Οι τύποι έχουν πέσει τρομερά! Ειδικά αν έρθουν με set list τίγκα στο St. Anger' date=' άστα να παν στο διάολο...[/quote']

 

Μπααα η τελευταία περιοδεία να φανταστείς έγινε για το Master of Puppets που το παίζουν όλο.Ίχνος απο St.Anger αν και εγώ θα γούσταρα να ακούσω 2-3 κομμάτια απο αυτό :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης κάτι πολύ σημαντικό είναι ότι θα δουν όλοι τι κοινό έχουμε και απ 'του χρόνου θα σκάσουν ΤΑ συγκροτήματα.......... Ήδη αρχίζει να ακούγεται σοβαρά για Metallica το καλοκαίρι. :) :) :)

Σου λέωωωω. Νομίζεις ότι παίζει ρόλο αυτό; Έχουν βγει ένα κάρο dvds/cds με live από την Αθήνα. Και τι έγινε; ¶μα δεν υπάρχει αρκετός κόσμος (και αξιόπιστοι διοργανωτές) δεν έρχεται κανείς. Τα groups τα ίδια δεν έχουν και μεγάλο λόγο ως προς το πού παίζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου