Προς το περιεχόμενο

Έμποροι Gibson


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παληκάρια,

 

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω μια Gibson Custom Shop Les Paul. Ξέρετε καμία άκρη στην Ευρώπη, εκτός των γνωστών Θωμά, 247, Music Store, κλπ? Αξίζει λέτε να παζαρέψω κανέναν Έλληνα έμπορο, και ποιόν? ή δεν πρόκειται να φτάσει στα επίπεδα του εξωτερικού.

Ποιός νομίζετε θα έχει κάποια μεγάλη ποικιλία να επιλέξω?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταζομαι εννοεις το μοντελο Custom και οχι custom οργανο φτιαγμενο ειδικα για εσενα απο τη Gibson. Σαν πρωτη κινηση κανε μια γυρα οτι μαγαζια ξερεις και οτι βρεις απο εδω και δες που ειναι οι τιμες και τι οργανα μπορουν να σου φερουν. Γνωμη μου ειναι να δεις τι βγαζει η Gibson, να διαλεξεις αυτο που θελεις και να ρωτησεις ποσο θα κανει σε χρονο και χρημα να στο φερει μαγαζι στην Ελλαδα.

 

Α, εννοειται ρωτα και στο Bon Studio που ειναι ο αντιπροσωπος της Gibson στην Ελλαδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεκαρε και εδω φιλε μου, εχει αρκετα μεγαλη ποικιλια και ο ρομπερτ ειναι αρκετα εξυπηρετικος.

 

http://www.maxguitarstore.com/store/index.php?categoryID=92

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ καταλαβαίνω ότι αναφέρεται σε κάστομ σοπ .. και όχι στο γνωστό μοντέλο ... απ'όσο ξέρω στο μπον στούντιο δέχονται παραγγελίες....τώρα για τιμές.... :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεκαρε και εδω φιλε μου, εχει αρκετα μεγαλη ποικιλια και ο ρομπερτ ειναι αρκετα εξυπηρετικος.

 

http://www.maxguitarstore.com/store/index.php?categoryID=92

 

+1 για το μαγαζι αυτο και τον Ρομπερτ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου