Προς το περιεχόμενο

Πιθανοτατα το τελος της αναζητησης για την ιδανικη Tele.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Κατ αρχας thank u very much people! Και ιδιαιτερως τον συμφορουμιτη και φιλο SF που βρηκε τον χρονο να φτιαξει την καλυτερη τελε που εχω παιξει ποτε. Ιδιαιτερα κολληματα με θεματα εμφανισης και vintage looks δεν ειχα ποτε οποτε δεν με πειραζει οπτικα ο στρατ μαγνητης, ποσο μαλλον οταν βγαζει τετοιο ηχο... και ενω παιζω συγκριτικα περισσοτερο με τον neck ή στην μεσαια θεση, σε αυτη την τελε εχω παρατηρησει οτι ο bridge μαγνητης ακουγεται τοσο ωραια, χωρις να "τιμωρει" με τα πριμα του, που εχω αρχισει να αλλαζω "συμπεριφορα".

 

Επιφυλασσομαι να ανεβασω κανενα βιντεακι ακομη, λιγο χορταστικοτερο μιας και το προηγουμενο ειναι μια ... κουτσουλια :p

 

edit:

Αυτη η κιθαρα ειναι φτιαγμενη "πανω" στο παιξιμο του Matawan το οποιο ειναι εκπλεπτισμενο ως μια ταινια του Κομπαγιασι αλλα καποιες φορες αγγιζει την βιαιοτητα του Violent Cop του Τακασι Μικε..... ;D ;D

 

ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ! ( ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΜΑΜΑΤΑ ΔΙΑΤΥΠΩΜΕΝΕΣ)

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γεια φιλε!

Βλεπω εχεις τον blackheart, εισαι ευχαριστημενος?

 

Ευχαριστω! Ναι ειμαι μια χαρα με τον blackheart, για τις εντασεις που τον χρησιμοποιω εντος σπιτιου. Και παίζοντας λιγο με τα bass, middle και treble, λιγο πολυ μπορω να τον φερω εκει που θελω.

 

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγεια φιλε. Καλα ταξιδια με την καινουρια σου κιθαρα!

 

Οντως ο νεκ ξενιζει λιγο, αλλα περι ορεξεως...

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Merci à tous! Καποιο προβλημα εχει η συνδεση μου και δε μπορω να ανεβασω στο γιουτουμπ μεγαλα αρχεια...

αν θελετε ριξτε μια ματια ( δηλαδη αυτια κυριως γιατι το βιντεο δε βλεπεται, με τη φωτογραφικη μηχανη δε βλεπω τι τραβαω )

 

My New Tele, part 2

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου