Προς το περιεχόμενο

Sync Cubase με Cool Edit


Chaostar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Μηπως ξέρει κανεις πως μπορω να συγχρονισω το Cubase με το Cool Edit;

 

Κοινως εχω τα midi καναλια μου στο Cubase και τηελο πατωντας record στο Cool Edit να ξεκιναει να παιζει και το Cubase.

 

Thanx

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το SX2 υποστηρίζει audio από μόνο του, άρα δεν χρειάζεται να το συγχρονίσεις με τίποτε για να κάνεις αυτό που θέλεις.

 

Το σηματάκι H2O είναι ένδειξη ότι η κόπια που έχεις είναι παράνομη, δεν έχει σχέση με το πρόγραμμα. Ίσως έχεις εξαπατηθεί - καλό θα ήταν να επικοινωνήσεις με τον προμηθευτή σου.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λογος που θελω να το κανω αυτο ειναι διοτι στο στουντιο η μπαντα γραφει με Cool Edit εγω σπιτι με Cubase se midi και μετα κανο playback και record στο cool edit.

 

οποτε θελω να παταω record στο Cool edit και να ξεκιναει να παιζει το cubase ο sequence ου εχω φτιαξει και να το γράφει...Το ειχα δει αυτο στο στουντιο αλλα θα παω την τεταρη παλι και ειπα μηπως ξερετε εδω[/img]

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου