Προς το περιεχόμενο

gypsy jam θα κάνουμε?


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά! Θα ήθελα και εγώ να συμμετέχω με clipaκι αλλά δεν ξέρω πως να ηχογραφήσω! Υπάρχει κάποιο ειδικό πρόγραμμα για αυτό τον σκοπό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίοι και οι 2 (trigga ωραίο παίξιμο στο θέμα), αλλά έλεγα να παίζουμε όλοι σε ένα track, όχι ο καθένας στο δικό του.

 

Δεν βλέπω συμμετοχή όμως :(

Και δεν τα έχω οργανώσει καλά :

 

-Ας συγκεντρωθούμε να δούμε πόσοι είμαστε

-Τότε χωριζόμαστε σε ζευγάρια ή άλλου πλήθους ομάδες (μέχρι στιγμής είμαστε 3 οπότε κάνουμε άνετα μια τετράδα ;D) και αποφασίζουμε σε ποιά μέρη θα παίξει ο καθένας, μπας και κάνουμε και trade fourths κλπ.

 

Αν θέλετε, δηλώστε τη συμμετοχή σας σε αυτό το θέμα, χωρίς να στελνετε τα takes σας, για να υπάρχει μια διάδραση και να μοιάζει με κανονικό τζαμ το πράμα τελικά :)

 

Όταν καθορίσουμε τις συμμετοχές , να ξεκινήσουμε να στέλνουμε τις ηχογραφήσεις μας σωστά (σε κάποιον που θα αναλάβει τη μίξη), ωστε να έχουμε ένα ωραίο αποτέλεσμα :)

 

Οι κ.κ που ασχολούνται με το ιδίωμα, παρακαλούνται όπως μας τιμήσουν με την παρουσία τους :)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Θα ήθελα και εγώ να συμμετέχω με clipaκι αλλά δεν ξέρω πως να ηχογραφήσω! Υπάρχει κάποιο ειδικό πρόγραμμα για αυτό τον σκοπό?

 

Καλησπέρα, είσαι στον κατάλληλο χώρο για αυτή την απορία, αλλά όχι στο σωστό θέμα. Υπάρχουν πάρα πολλά προγράμματα ηχογραφήσεων, κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ για να κατατοπιστείς. Ξεκίνα από εδω :

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=160830.0

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, είσαι στον κατάλληλο χώρο για αυτή την απορία, αλλά όχι στο σωστό θέμα. Υπάρχουν πάρα πολλά προγράμματα ηχογραφήσεων, κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ για να κατατοπιστείς. Ξεκίνα από εδω :

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=160830.0

 

 

 

 

ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω ένα bump γιατί και τα παιδιά που ανέβασαν ήδη έπαιξαν ωραία πράγματα αλλά και γιατί το πρότζεκτ είναι πολύ ενδιαφέρον και πρέπει να προχωρήσει νομίζω.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου