Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για Vox ac15


poll_18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα στη παρεα! Θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση μηπως και ξερει καποιος και μου λυθει η απορια και εμενα. Ειμαι ετοιμος για αγορα του vox ac15 με το stock μεγαφωνο, και βλεπω οτι εχει βγει και η limited edition (RED) . Το περιεργο ειναι οτι η κανονικη εκδοση κανει 540 και η limited 470 στο DV247 τουλαχιστον. Γιατι αυτο? Επισης ξερει καποιος αν υπαρχει καποιο μαγαζι στην Ελλαδα αυτη τη στιγμη που να εχει Vox ac15 σε stock?Πηρα χθες πανω απο 10 διαφορετικα μαγαζια τηλεφωνο και δεν υπηρχε σε κανενα.Στο DV247 λεει "usually shipped in 3-12 working days" , να το προχωρησω η μπορει να περιμενω και κανα μηνα?

 

Ευχαριστω προκαταβολικα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο DV247 λεει "usually shipped in 3-12 working days" , να το προχωρησω η μπορει να περιμενω και κανα μηνα?

 

εμας ρωτας?

 

στειλε τους ενα e-mail για να σου απαντησουν οι ιδιοι,εμεις οτι και να σου πουμε speculation θα ειναι.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους εχω στειλει mail απλως ρωταω μηπως εχει τυχει σε κανεναν τιποτα παρομοιο και ασχετα με το ποσο καιρο του ειπαν οτι θα κανει,αυτο εκανε πολυ περισσοτερο  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει απ'το dv τον Tiny Terror και ηταν στην ίδια κατάσταση όταν τον αγόρασα (shipped in 3-12 days). Τελικά άργησε κοντά στο μήνα, αλλά το παλληκάρι που δουλεύει εκεί και ασχολείται με τις παραγγελίες από Ελλάδα (Στουρνάρας νομίζω λέγεται) είναι πολύ εξυπηρετικός και με είχε ενημερώσει για την καθυστέρηση έγκαιρα και τηλεφωνικά.

Κοινώς αν δεν βιάζεσαι πολύ και έχεις βρει τον Vox εκεί πιο φθηνά απ'οτι αλλου, αγόρασε τον.

 

Όλα αυτά σε περίπτωση που σου τύχει κάτι παρόμοιο με μένα ε?

Κάτα τ' άλλα οι υπολοιπες παραγγελίες που χω κάνει (2-3 φορες ακόμα) μου έχουν έρθει στα λογικά χρονικά πλαίσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο ενισχυτής με ψήνει άσχημα εδώ και καιρό, αλλά εγώ είμαι χαμηλών τόνων και εκτός αυτού παίζω μόνο σπίτι να τον αφήσω και να κοιτάξω κανέναν πεντάρη;

 

 

Συγνώμη για το off-topic

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ Γιαννη σε ευχαριστω για την απαντηση.Και μενα με εψηνε καιρο φιλε μου,και εγω μη νομιζεις για σπιτι τον παιρνω αλλα θα μπορω να παιζω δυνατα (ελπιζω). Οσο για τον ΑC4TV εχω ακουσει και εγω πολυ καλα λογια αν και δεν τον εχω ακουσει live.  Θα μπορουσες νομιζω να παρεις και δυο και να τους δουλεψεις stereo να γουσταρεις, μπορει να κανω και λαθος δεν ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε συμφέρει αγορά απο Αγγλία αυτον τον καιρό? ρωτάω γιατι βλέπω πως έχει ανεβεί αρκετά η £ σε σχέση με το ευρώ

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Vox τουλαχιστον δεν εχει καμια διαφορα απο τα αλλα e-shops.Αρχικα τον εψαχνα Ελλαδα τον ενισχυτη αλλα δεν το βρηκα πουθενα.Για καποια ευρω παραπανω δεν λεει τιποτα,καλυτερα να γυριζει και το χρημα.Αν και δεν ειδα καθολου μεγαλες διαφορες (στο συγκεκριμενο προϊον παντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα τον εψαχνα Ελλαδα τον ενισχυτη αλλα δεν το βρηκα πουθενα.

 

για τσέκαρε και bon studio ή guitar store.  ;)

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου