Προς το περιεχόμενο

Ποσο συχνα προβαρετε?


_PIG_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To θεμα ειναι οτι ησουν 100% ειρωνικος.

100% ειρωνικός δεν ήταν αλλά 100% ρεαλιστής. Απλά όταν είσαι 20 ετών, κάποια πράγματα σου φαίνονται σαν ειρωνία. ;)

 

αλλα εγω την φαση 45αρης με στατοκαστερ να πεζει play that funky music 30 xronia στα 4-5 ηδια μπαρ μια φορα στις δυο βδομαδες το θεωρω καταντια..

κράτα και μία πισινή... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εν μερει συμφωνω με την αποψη του παλικαριου κ γω.Ειναι περιεργο αυτο που περιγραφει κ εχω προσωπικη εμπειρια σε τετοιου ειδους ανθρωπους.

 

Γελαμε με το καψιμο που μας προσφερουν οι εμπειριες τους απ ολα τα χρονια τους σε σκυλαδικα,μπαρ κ γενικα με ασχετους τυπους κ σκηνικα απιστευτα, αλλα απ την αλλη ολη η πιο νεα γενια συνειδητοποιουμε πως ειναι "καταντια" απο επιλογη-υποχρεωσεις κτλ κτλ των μεγαλυτερων.

 

Η αποψη που επικρατει ειναι πως αν φτασουμε στα χρονια τους μαλλον θα κολλαμε γραμματοσημα απ το να κανουμε το ιδιο πραμα....Παλι καλα που καποιοι προσπαθουν να αποκοπουν απ τη νυχτα κ να κανουν εργασιες που τους επιτρεπουν να δηλωνουν τα συγκεκριμενα πραματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποθέτω ότι άμα παίζαμε κάτι δύσκολο

  ή αν είμασταν πολλά άτομα, δύσκολα θα έβγαινε άκρη

  (μου έχει συμβεί στο παρελθόν)

 

Γι αυτο ακριβως μιλαω κ εγω.Οταν θες να κανεις κατι στο χωρο του progressive ας πουμε πρεπει να ακολουθηθει ενα προγραμμα σκληρο ατομα κ συλλογικα..

H μηπως οι dream theater κανανε 2 2ωρα προβα τη βδομαδα στο baseline?

Αν ημασταν 30 χρονια πριν θα ελεγα οκ.. ισως αρκει η καλη θεληση , η τυχη κτλ..

Αλλα πλεον με τοσες μπανταρες που κυκλοφορουν δεν φτανουν μονο αυτα..

ΔΥΣΤΥΧΩΣ :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου