Προς το περιεχόμενο

Σταμτήστε τη νύχτα.....κάνει καλόοοοοοο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω εδω και 3 μήνες σχεδόν που σταμάτησα να δουλεύω στο μπουζουκλερί και εξαφανίστηκαν πολλά.......

όπως:

1)Επανήλθε η έμπνευση.

2)Ακούω πιο σωστά την μουσική που παίζω.

3)Παίζω με πιο λίγα λάθη.

4)Ξέρω τι θέλω να πάιξω.

5)Ξέρω τι θέλω να ακούσω.

6)Δεν παραμιλάω στον ξύπνιο η τον ύπνο μου.

7)Δεν τρώω το βράδυ.

8)Πάω στην τουαλέτα την ωρα που πρέπει (και οχι να περιμένω ποτε θα τελειώσει ο πελάτης)

9)Ξυπνάω νωρίς (05:00)

10)Επανήλθε η μνήμη μου

11)Σταμάτησα να βλέπω την ωρα

12) Δεν βλέπω εφιάλτες με τον μαέστρο να πάιζει σιτάρ.

.......και άλλα πολλά!!!

 

Σώθηκα!!! Θαύμα!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑλελούια!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτό το συναίσθημα το ένιωσα κι εγώ, φίλε kourosava, το 1992 όταν έπαιζα σε piano restaurant μόνο για 15 μέρες για....................ένα εξάωρο κάθε βράδυ (ήσαν μέρες εορτών Χριστουγέννων). Μόλις τελείωσαν οι γιορτινές μέρες πήρα το καπελάκι μου και την έκανα (αλά κύριος Κοκοβίκος). Και από τότε ορκίστηκα και δεν το ματαξαναέκανα!!!!!

πΛΗκτΡΑ ΑγγΙζΩ ΚΑΙ Σ' αυΤΑ ΠανΤΑ ελΠΙΖΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να σε ανακηρύξουμε ¶γιο. Ειλικρινά. Χαρά στο κουράγιο σου!!! Μην το ξανακάνεις γιατί ξέρεις "το δις εξαμαρτείν..."

πΛΗκτΡΑ ΑγγΙζΩ ΚΑΙ Σ' αυΤΑ ΠανΤΑ ελΠΙΖΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4' date='5 ατελείωτα χρόνια καλέ μου άνθρωπε!!! Φρίκαρα τελείως!!![/quote']

 

 

Εσυ παιζει να μεταμορφωθεις...αληθεια τη νυχτα γαβγιζεις;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να σε ανακηρύξουμε ¶γιο. Ειλικρινά. Χαρά στο κουράγιο σου!!! Μην το ξανακάνεις γιατί ξέρεις "το δις εξαμαρτείν..."

 

Τρελος εισαι?! Ούτε απ'εξω περνάω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελη σεναριακη ιδεα....αγανακτισμενος μουσικος μεταμορφωνεται σε λυκανθρωπο καθε φορα που βγαινει απο το νυχτοκαματο στις μπουζουγλερι και κατοπιν τρωει ολους τους συναδελφους που επαιξαν μαζι του εκεινο το αμοιρο βραδυ ενω βιαζει λυσσαλεα σχεδον ολους τους θαμωνες του γυναικειου φιλου που ειχαν την τυχη να τον κοιταξουν εστω και φευγαλεα εκεινη την νυχτα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελη σεναριακη ιδεα....αγανακτισμενος μουσικος μεταμορφωνεται σε λυκανθρωπο καθε φορα που βγαινει απο το νυχτοκαματο στις μπουζουγλερι και κατοπιν τρωει ολους τους συναδελφους που επαιξαν μαζι του εκεινο το αμοιρο βραδυ ενω βιαζει λυσσαλεα σχεδον ολους τους θαμωνες του γυναικειου φιλου που ειχαν την τυχη να τον κοιταξουν εστω και φευγαλεα εκεινη την νυχτα.....

 

Μουσική: AcDc, Highway To Hell

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελη σεναριακη ιδεα....αγανακτισμενος μουσικος μεταμορφωνεται σε λυκανθρωπο καθε φορα που βγαινει απο το νυχτοκαματο στις μπουζουγλερι και κατοπιν τρωει ολους τους συναδελφους που επαιξαν μαζι του εκεινο το αμοιρο βραδυ ενω βιαζει λυσσαλεα σχεδον ολους τους θαμωνες του γυναικειου φιλου που ειχαν την τυχη να τον κοιταξουν εστω και φευγαλεα εκεινη την νυχτα.....

 

Μουσική: AcDc' date=' Highway To Hell[/quote']

 

Ή το Thriller του Michael Jackson. Είναι πιο ... cult!!! :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου