Προς το περιεχόμενο

R.I.P Gary Moore...


alexisgt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Σοκ απιστευτο. Τεραστια η στεναχωρια μου μιας και τον ακουγα καθε μερα!!!!Δε συγχωρω με τπτ τον εαυτο μου που εχασα το Live του στην Αθηνα.

 

+10000000000000000000000 :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 143
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

στον υπνο τ λενε πεθανε.

 

Ηθελα να τν δω Live ρ π..... μια φορα.

:-[

Ειπα να μπω στο νοιζ να χαζεψω λιγο κ τωρα το διαβασα κ δεν μπορω να διαβασω π δινω κ μαθημα αυριο :-\

 

BB King / Gary Moore - The Thrill is Gone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν θυμάμαι πότε τον πρώτο άκουσα, αλλά θυμάμαι πότε τον πρωτοείδα: Κάποια στιγμή το 1984, κοπάνα από το γυμνάσιο, για μπύρα και metal video, στην Best στην Ηλιούπολη. Σαν να το βλέπω μπροστά μου... Out in the Fields- μαζί με την άλλη μεγάλη μου λατρεία τον Phil Lynott.

 

Απλά τον λάτρεψα, για τον τσαμπουκά, την μελωδία και την Ιρλανδία που κουβαλούσε μαζί του.

 

Γαμώτο, άλλο ένα κομμάτι από τα εφηβικά μας χρόνια, μας κούνησε μαντίλι... Και τελικά δεν ξέρω τι με στεναχωρεί πιο πολύ... Ο χρόνος που περνάει ή οι «ήρωες» που φεύγουν;

 

Thunder rising early in the morning...

 

Καλή του ώρα    

   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμαμαι ποτε να ειχε φυγει απο τη ζωη καποιος τοσο αγαπημενος μου καλλιτεχνης. Μπορει να ακουγεται χαζο κ υπερβολικο αλλα νιωθω σαν να εφυγε καποιος γνωστος μου

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμαμαι ποτε να ειχε φυγει απο τη ζωη καποιος τοσο αγαπημενος μου καλλιτεχνης. Μπορει να ακουγεται χαζο κ υπερβολικο αλλα νιωθω σαν να εφυγε καποιος γνωστος μου

 

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γαμώτο, άλλο ένα κομμάτι από τα εφηβικά μας χρόνια, μας κούνησε μαντίλι... Και τελικά δεν ξέρω τι με στεναχωρεί πιο πολύ... Ο χρόνος που περνάει ή οι «ήρωες» που φεύγουν;

 

 

   

 

αυτό ξαναπέσ'το...

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου