Προς το περιεχόμενο

Αγορά κιθάρας - δίλημμα


mustafank

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η SA32 δεν είναι καλύτερη περίπτωση με τους stock Dimartzio?

Δεν είναι απαραίτητο αυτό.

Δοκίμασε και τα 2 όργανα να δεις ποιο σου κάθεται καλύτερα ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε λίγο την κιθάρα γιατί δεν νομίζω να είχε βγάλει η ibanez την SAS32FM στοκ με τους Dimarzio μαγνήτες (δεν γράφει καν ποιοι είναι στην αγγελία) ούτε και με ebony fretboard.

Από ότι θυμάμαι πάντα με Rosewood εβγαινε και με ibanez μαγνήτες (AH3 και True Duo bucker νομίζω) , εκτός και αν είχαν βγάλει κανενα σπεσιαλ limited μοντελο και δεν το θυμάμαι. Ρώτα τον πωλητή αν έχει κάνει αυτός τις αλλαγές και μάθε τι παίζει.

Πάντως και εγώ την ibanez θα προτιμούσα.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και εγώ την ibanez θα προτιμούσα.

Να υποθέσω πως αναφέρεσαι στη SA260;

Ψάξε λίγο την κιθάρα γιατί δεν νομίζω να είχε βγάλει η ibanez την SAS32FM στοκ με τους Dimarzio μαγνήτες (δεν γράφει καν ποιοι είναι στην αγγελία) ούτε και με ebony fretboard.

Από ότι θυμάμαι πάντα με Rosewood εβγαινε και με ibanez μαγνήτες (AH3 και True Duo bucker νομίζω) , εκτός και αν είχαν βγάλει κανενα σπεσιαλ limited μοντελο και δεν το θυμάμαι. Ρώτα τον πωλητή αν έχει κάνει αυτός τις αλλαγές και μάθε τι παίζει.

Σε περίπτωση που οι αλλάγες έγιναν από τον πωλητή.είναι κάτι που θα πρέπει να με προβληματίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γράφεις HSS,εννοείς τη SA260,να υποθέσω.

Η SA32 δεν είναι καλύτερη περίπτωση με τους stock Dimartzio?

Νομίζω πως είναι Dimarzio Designed και όχι Dimarzio...

Οι stock της SA260 είναι πάρα πολύ καλοί και θα σε καλύπτουν στα πάντα... Στην τελική σου μένουν 100 ευρώ και αν δεν σε καλύπτει κάποιος από τους 3 τον αλλάζεις...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως γνωστός αναποφάσιστος και ανισσόροπος,τελικά,παρήγγειλα από το musicstore ένα Squier VM Jazz Bass,που είχε σε προσφορά ως επιστρεφόμενο προϊόν. :P

Σας ευχαριστώ όλους για το χρόνο σας να με βοηθήσετε με τις απαντήσεις σας. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου