Προς το περιεχόμενο

The Epiphone Panzer SG Project


Stinky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κοιτώντας τις τελευταίες φωτογραφίες σου είδα απο πίσω τον Hughes & Kettner.

Τι εγινε τελικά με αυτόν τον έφτιαξες και τον χρησιμοποιείς?

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο πολύ πρωτότυπη και ωραία ιδέα! Επίσης καλή δουλειά! Θα μπορούσες να ακολουθήσεις και τις συμβουλές των παιδιών με το κάψιμο ή το καρβουνιασμένο λουκ για να μην φαίνεται το ξύλο και είσαι άρχοντας.  ;D

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επομενο project προτεινω να βασιστει η σε Sherman η σε T-34.

 

Με γειες!

 

Ευχαριστω πολυ Nikoubis! Το επομενο το σκεφτομαι σε Flying V με θεμα τη RAF ;D

 

Κοιτώντας τις τελευταίες φωτογραφίες σου είδα απο πίσω τον Hughes & Kettner.

Τι εγινε τελικά με αυτόν τον έφτιαξες και τον χρησιμοποιείς?

 

Loki ναι επισκευαστηκε και λειτουργει κανονικα. Αλλαγη λαμπες ηθελε και τιποτα παραπανω.

Και παλι καλα που το εκανα γιατι αποδειχτηκε πολυ ωραιο ενισχυτακι. Οτι πρεπει για ροκιες που παιζω!

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Loki ναι επισκευαστηκε και λειτουργει κανονικα. Αλλαγη λαμπες ηθελε και τιποτα παραπανω.

Και παλι καλα που το εκανα γιατι αποδειχτηκε πολυ ωραιο ενισχυτακι. Οτι πρεπει για ροκιες που παιζω!

 

Ωραίος. Ειδες που τελικά ήταν κάτι απλό , κριμα θα ήταν να πηγαινε χαμένο το ενισχυτάκι αυτό. Οι H&K τα σπάνε. Καλόπαιχτα λοιπον και τα δύο. !

 

Θα συμφωνήσω με τους παραπάνω οτί λίγο καμμένο λοοκ στην κιθάρα θα πήγαινε πολύ. Οχι όμως με κάρβουνο εκεί που κάθετε το χέρι , να ακουμπάς και να γίνεσαι χάλια.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ εγώ ξέρω πως το είδες

Άλλα σε λαιβ μη την πάρεις. ;)

 

εγω παλι οχι μονο θα την επερνα σε λαιβ αλλα θα την ειχα και πρωτη μουρη - αν καποιος απο κατω ελεγε τιποτα θα του την εφερνα και στο κεφαλι για να μαθει - αυτο που εκανε το παιδι θελει μαγκια και πολυ φαντασια και τυποι οι οποιοι θα ελεγαν κατι θα ειχαν ελαχιστο εως και καθολου και απο τα 2 που προανεφερα

 

 

Εγω θα σου προτεινα οπως ειπαν και τα παιδια να την εκαιγες με ενα blowtorch σε ενα συγκεκριμενο σημειο Π.Χ. στο πανω κερατο μεχρι να σπασει το χρωμα για να δειχνει οτι την εχει ακουσει απο κανα βλημα εδαφους εδαφους και να μοιαζει καπως ετσι http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01132/opinion-graphics-2_1132464a.jpg  :o :o

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη ιδεα αυτη με το καμινετο! Θα το δοκιμασω στην πισω πλευρα και αν μαρεσει θα πειραματιστω!

 

Οσον αφορα τα λαιβ εχω τις αγαπημενες μου BC Rich γιαυτη τη δουλεια.

Αν και επειδη με τρωει ο κ**ος μου παρηγγειλα ενα πυροτεχνημα που πεταει σπιθα ενα μετρο περιπου για να το εγκαταστησω πισω απο το headstock. Ειναι αρκετα μικρο και χωραει ανετα. Καπως θα την κανω την πατεντα.

Τον Απριλη εχουμε ευρωπαικη περιοδεια και περναμε απο Γερμανια. Ισως την βγαλω εκει να κανω το κομματι μου  ;D

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου