Προς το περιεχόμενο

Never Never Back


nevermore572

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα φίλοι μου, εδώ είναι ενα πρόχειρο δείγμα της μουσικής που ετοιμάζω δυστυχώς μόνος μου... ψάχνω κανα άτομο να γουστάρει τις περίεργες μελωδίες για να παίξουμε και να ηχογραφήσουμε τέτοιο στύλ... Καθέ σχόλιο δεκτό βέβαια αν σας αρέσει η όχι  ::)

Never_never_back.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομμάτι σου μου άρεσε. Όλα τα θέματα & οι αλλαγές είναι μουσικότατες και αρμονικά άψογες. Δεν το αφήνεις ν' αναπνεύσει όμως, παίζεις συνέχεια (κιθάρα).

Αν θες τη συμβουλή μου ως παλιότερου και εμπειρότερου ακροατή θα:

1) Aκουγα τους δίσκους του Steve Hillage.

2) Θα πήγαινα σε παραγωγό να το σενιάρει.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks παιδια, να πω οτι αυτο που ανέβασα είναι μέρη του track δεν είναι ετσί το κομμάτι για αυτό σου φαίνετε οτι ακουγετε η κιθαρα συνέχεια  ;D απλα εχω ενώσει διαφορα μέρη του  ;) . Οσο αναφορά την παραγωγη... αστά  ::) επιβάλλεται καποιος εμπειρος  :'( για αυτο ψαχνω ατομα, εχω τις ιδεες ατομα δεν έχω χαχαχαχ παιζουν play station ολη μερα!!!

;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ολα τα δισκάκια gong είναι αγαπημένα, ιδικά το YOU.

 

αλλά εμένα μου αρέσουν οι περίεργες αλλαγές μεσα σε ενα κομμάτι. οι απρόβλεπτες...  ;D

 

οταν άκουσα αυτο το δισκάκι άλαξαν οι ιδέες μου.

 

απολάυστε

 

[flash=200,200]http://www.youtube.com/watch?v=I9ndy52aDe4&feature=list_related&playnext=1&list=MLAYMcY2vx8GQrfyBYG_QXkHRoGlJAMh-I

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου