Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοι φιλοι ειμαι νεο μελος στο νοιζ.συνχαρητρια  γαι αυτο το Ελληνικο φορουμ.

θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας   ως μουσικος πρωτα και κιθαριστας (κυριως)   ενα  απο τα παθη μου  στο Μαγικο κοσμο  του ΤΗΕRΕΜΙΝ   αυτην την μαγικη εφευρεση του 1930  απο τον  ρωσο innovator  leo theremin.   Ακοyγοντας to και  βλεποντας  το  μια  φορα live   to 1998.... γρεμιστικε ο κοσμος οπωσ τον ηξερα ...απο τοτε  ξεκινησε και το προσωπικο μου ταξιδι  αναζητησης guitar- faminiar  sounds  αλλα  συναμα και  αποοσμουσ  και νεους . Ετσι μετα  απο  10-12  χρονια  εφτασα να  κατασκευαζω μονος μου  little μουσικα  gadgets  μερικα  απ αυτα  αρκετα προτοτυπα....μεταξυ αλλων και το  ΤΗΕREMIN mou. Αρκετα απο αυτα εχουν φανει χρησιμα σε  ορισμενα tracks   αλλα κα    με την μπαντα .

 

Οσον αναφορα  το  theremin moy aresei panta  na to pernao me  a/b  switch   απο το  set  up  τισ κιθαρας   .... lots of delay  and   overdrive!!!!.....  

 

 θα ποσταρω  περισσοτερες  πληροφοριεσ  συμφωνα με την μικρη προσωπικη μου εμπειρια με  theremin

 

υ.γ συγνωμη για τα   misspells  !!!

 

This goes to eleven

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου