Προς το περιεχόμενο

KRK(5) η ADAM(5)??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας φιλοι μου!

Ειμαι σε δειλημμα γιατι δεν ξερω τι να προτιμισω για το studio μου.Ως τωρα ειχα τα κλασικα yamaha(80). Τωρα ειμαι μεταξυ των KRK ROCKIT 5 και των ADAM 5.Το studio μου ειναι 2.50μ επι 5.00μ. Τα ηχεια θα τοποθετηθουν στον τοιχο των 5.00μ. Αρα η αποσταση των ηχειων με τον απεναντι τοιχο ειναι περιπου 2.00μ. Η μουσικη που παιζω ειναι ηλεκτρονικη. Ποια ηχεια απο αυτα τα δυο προτεινετε να επιλεξω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και για τα Adam δεν ξερω, για ηλεκτρονικη μουσικη πιστευω θα σε βολεψουν μια χαρα τα KRK.

 

Αληθεια, τι εγινε με τα yamaha; ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο.κ,σε ευχαριστω πολυ...με τα yamaha ειμαι πολυ ευχαριστημενοs,απλα θελω  να τα αλακσω γιατι βαρεθηκα να αλλαζω και να δοκιμαζω διαφορετικουs ενισχυτεs 22 χρονια τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι,αλλα δεν ειναι λιγο ακριβα?-νομιζω ειναι πανω απο 500 euro τα μικρα μοντελα(5αρια)...θα το τσεκαρω...τα mackie ειναι πολυ καλυτερα?,αξιζουν την τη διαφορα τιμηs? -πια η γνωμη σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι,αλλα δεν ειναι λιγο ακριβα?-νομιζω ειναι πανω απο 500 euro τα μικρα μοντελα(5αρια)...θα το τσεκαρω...τα mackie ειναι πολυ καλυτερα?,αξιζουν την τη διαφορα τιμηs? -πια η γνωμη σου?

 

Ειχα καταλληξει και εγω στα ΚRK και τα Mackie προτιμησα τα μακιε γιατι τα ακουσα καλυτερα στα αυτια μου και γενικοτερα σαν κατασκευη μ αρεσε.  Απ οτι ειχα ψαξει στο ιντερνετ πριν τα ακουσω τα εβγαζαν καλυτερα των KRK.  Τωρα καλο θα ηταν να εκτυπωσεις τις σελιδες με τα τεχνικα χαρακτηριστικα τους και να τα μελετησεις διπλα διπλα !!! Εγω ειμαι απολυτα ευχαριστημενος !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου