Προς το περιεχόμενο

προγραμμα για μιξάρισμα τραγουδιων στο pc


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προγραμμα για μιξάρισμα τραγουδιων στο pc? Θέλω να κάνω καποια κομματια σειρές σε cd για το αυτοκίνητο. Ποιο(α) είναι αυτό(α)? Help Please!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμμμμ.....πχ 10 κομματια σαν ενα με fade out-in εναλλαγη μεταξυ τους...κατι τετοιο εννοει ο φιλος;;και μετα μετατροπη σε mp3,wav η wma...σαν ενα κομματι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 κομματια σαν ενα με fade out-in εναλλαγη μεταξυ τους...κατι τετοιο εννοει ο φιλος;;και μετα μετατροπη σε mp3' date='wav η wma...σαν ενα κομματι[/quote']

Acoustica Audio Mixer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις χρόνο, όρεξη, φαντασία και ελάχιστες γνώσεις στην επεξεργασία ήχου, μπορείς να κάνεις πάρα πολυ ωραίες μίξης με ένα audio editor όπως το Adobe Audition. Εναλλακτικά με το VirtualDJ μπορείς να μιξάρεις real-time τα κομμάτια που θέλεις και ταυτόχρονα να τα αποθυκεύεις μιξαρισμένα. Η τρίτη λύση που προτείνω είναι ένα plug-in για το winamp http://www.winamp.com/plugins/details.php?id=32363

Με το συγκεκριμένο plug-in κάνεις μια playlist και σου κάνει export τα κομμάτια μιξαρισμένα σε wav και μάλιστα σε χωριστά tracks. Θέλει να κάτσεις 10-20 λεπτά στην αρχή να κάνεις τις αρχικές ρυθμίσεις αλλα μετα είναι πολύ εύκολο. Εγώ έχω κάνει κατα καιρούς αρκετά CD και με τους 3 παραπάνω τρόπους και με πολύ καλά αποτελέσματα.

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου