Προς το περιεχόμενο

web hosting ...


dither

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ ¶γγελε για τις πληροφορίες.

 

Εγω έχω ένα free site στη netfirms , συμπαθητική εταιρία.

 

Η eunet έχει οικονομικές προτάσεις για ελληνική εταιρία και τα γραφεία της είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου , αλλά υπάρχει το ουσιαστικό πρόβλημα ότι τα servers της είναι στην Αμερική. Οπότε στην πράξη συνεργάζεσαι με μεσάζοντα Αμερικανικής εταιρίας.¶μα συμβεί κάποιο σημαντικό πρόβλημα , δεν έχουν άμεση πρόσβαση στα μηχανήματα και πρέπει κι αυτοί να περιμένουν το support.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν με ενδιαφέρει που είναι τα μηχανήματα, αν υπάρχει καλό support.

 

Αν ενα site απλώς πρέπει να υπάρχει το βάζω στο doteasy δωρεαν.

 

Αν όμως θέλω php & mysql προσπαθώ να είναι καλή εταιρεία.

Είμαι εναντίον των πολύ φτηνών λύσεων γιατί πάντα είχα προβλήματα. Στο κατω-κάτω συνήθως μιλάμε για 2-3 ευρώ το μήνα διαφορά (1 πακέτο τσιγάρα).

 

Τωρα για τις ελληνικές εταιρείες, νομίζω οτι απο πλευράς τιμών, εχουν καβαλήσει το καλάμι οι περισσότεροι ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...

Μιας και έπεσα τυχαία στο ποστ να πω και γω τη γνώμη μου.

 

Τωρα για τις ελληνικές εταιρείες, νομίζω οτι απο πλευράς τιμών, εχουν καβαλήσει το καλάμι οι περισσότεροι ....

 

Έχεις λάθος στο παραπάνω. Οι γραμμές είναι ακριβές στην Ελλάδα για αυτό και οι τιμές υψηλές.

 

Εταιρία που έχει Έλληνα διευθυντή και εδρεύει στην Αγγλία με Αμερικάνικες τιμές είναι η guru-host.com

 

3 χρόνια είμαι μαζί τους από όταν είχαν έδρα και στην Ελλάδα.

 

Κανένα πρόβλημα, όλα τζάμι.

 

Απαντούν και στα Ελληνικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου