Προς το περιεχόμενο

Steinberg cubase sx5 !


metz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους σας...

 

Η ερωτησή μου παίζει να μην διατυπωθεί σωστά . Θα προσπαθήσω να την διατυπώσω όσο καλύτερα γίνεται για να κατανοηθεί .

 

Λοιπόν έχω φτειάξει αρκετά projects στο σπίτι μου με το Cubase sx3 και θέλω να περάσω το cubase sx5 για να δουλέψω τα projects αυτά με το νέο cubase .  Οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής : 'Αν περάσω το νεο cubase θα αναβαθμίσει το παλιό cubase sx3 ? (Αν συμβεί αυτό θα με ευχαριστήσει γιατί αυτο επιζητώ) . Αν όμως δεν συμβεί και περάσω ανεξάρτητα το cubase sx5 , όταν θα ανοίγω τα projects απ'το sx3 θα βρίσκει αυτό τους προορισμούς των φακέλων με τα plugins και ό,τι έχει σωθεί για να τα ανοίγει χωρίς πρόβλημα ? (Άν όχι τι πρέπει να κάνω για να τα ανοίγει βρίσκοντας τα πάντα χωρίς να μου παρουσιάσει προβλήματα ? )

 

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας !  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους σας...

 

Η ερωτησή μου παίζει να μην διατυπωθεί σωστά . Θα προσπαθήσω να την διατυπώσω όσο καλύτερα γίνεται για να κατανοηθεί .

 

Λοιπόν έχω φτειάξει αρκετά projects στο σπίτι μου με το Cubase sx3 και θέλω να περάσω το cubase sx5 για να δουλέψω τα projects αυτά με το νέο cubase .  Οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής : 'Αν περάσω το νεο cubase θα αναβαθμίσει το παλιό cubase sx3 ? (Αν συμβεί αυτό θα με ευχαριστήσει γιατί αυτο επιζητώ) . Αν όμως δεν συμβεί και περάσω ανεξάρτητα το cubase sx5 , όταν θα ανοίγω τα projects απ'το sx3 θα βρίσκει αυτό τους προορισμούς των φακέλων με τα plugins και ό,τι έχει σωθεί για να τα ανοίγει χωρίς πρόβλημα ? (Άν όχι τι πρέπει να κάνω για να τα ανοίγει βρίσκοντας τα πάντα χωρίς να μου παρουσιάσει προβλήματα ? )

 

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας !  :)

 

Δεν υπάρχει η έκδοση που αναφέρεις. Μετά από το Cubase SX3, βγήκαν οι εκδόσεις: 4 και 4 Studio, 5 και 5 Studio. Πρόσφατα ανακοινώθηκε η έκδοση 6.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου