Προς το περιεχόμενο

Bass Pedalboards


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίο!!!Συμμαζεμένο και καλοφτιαγμένο!! Έτσι πρέπει να είναι τα pedalboards,όχι velcro από εδώ,καλώδιο από εκεί,τροφοδοτικό παραεκεί...  ;D ;D ;D ;D

 

Τα λες αυτά γιατί δεν ξέρεις τι έχει από κάτω.

Need.More.Fuzz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 97
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τα λες αυτά γιατί δεν ξέρεις τι έχει από κάτω.

Αυτό είναι και το μυστικό όμως,να τα κρύβουμε όλα από κάτω  ;D ;D :P :P ;D ;D :P :P !!!

Εγώ έχω rockcase βέβαια και αναγκαστικά είναι όλα από πάνω αλλά πιστεύω πως θα το κάνω πιο συμμαζεμένο από πριν αλλά μάλλον θα αργήσω για το λόγο ότι περιμένω το one spot από Γερμανία και το ODB-3 από service...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

207292_10150257632353835_508643834_9209566_4958594_n.jpg

 

Λιγό χαμός με τα καλώδια το ξέρω    :-X

Η σειρά είναι:

Bass (Ibanez AGB200)  ->  LPB-1  ->  BSY600  ->  Attack Sustain  ->  Big Muff  ->  BOD400  ->  Cool Cat Tremolo  ->  6-band EQ  ->  Amp

iliasantoniou.me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και το δικο μου..οτι εμεινε δηλαδη...ειχα επισης στην κατοχη μου small clone small stone big muff pi russian bad monkey artec analog delay τα οποια δεν με καλυπτουν...σε δουλειες παιζω τα κουρδηστιρι σε bypass(επειδη παιζω και αταστο ειναι μεγαλο συν) και παντα ανοικτος ειναι ο κομπρεσορας...το dd-20 το χρησημοποιω σαν ριβερμπ-κορους και λιγα αμπιεν ηχοχροματα(επισης για οτι χρηση ντιλει χρειαζομαι)συντομα σκοπευω να προσθεσω και ενα boutique drive πριν το q

H σειρα ειναι

 

μπασο-dt-10-qtron-ebs compressor-dd-20

14042011537.thumb.jpg.816f8aad08d743e621d9ce6f66007f81.jpg

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βάλω κι εγώ... είναι το set-up που περιέγραψα παραπάνω.

No compresor?Εγω παντως χωρις κομπρεσορα δεν μπορω...Αχχχχχχ...μου τρεχουν τα σαλια με τα moogen foogen!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

No compresor?Εγω παντως χωρις κομπρεσορα δεν μπορω...Αχχχχχχ...μου τρεχουν τα σαλια με τα moogen foogen!!!

 

Δεν ξέρω, δεν μου πάει στο παίξιμο ο κομπρέσορας... προτιμώ τον φυσικό κομπρέσορα-δάχτυλο ;)

 

Τα MF είναι όντως ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου