Προς το περιεχόμενο

Funky medley!


FenderStrat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία μπάντα και φοβερός τραγουδιστής! Εαν παίξετε αθήνα θα φροντίσω να έρθω να σας ακούσω. (υποθέτω ότι τα πνευστά είναι 'ηλεκτρονικά', no?)

 

Παιδια θα σας την χαλασω αλλα δυστυχως για εσας ειμαι γνωστης και ξερω τους BOOGIE KNIGHTS

To medley αυτο δεν ειναι καθολου εμπνευση σας αλλα ακριβες αντιγραφο αυτου των Boogie Knights (ή η εκδοση του στο live DVD του Jeff Scott Soto)

Ειπαμε, να λεμε και την αληθεια κι οχι μονο να ακουμε τα μπραβο

Αυτό δεν το κατάλαβα. Ισχυρίστηκε ο OP ότι το medley είναι 'έμπνευσή τους'?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε playloud δεν αναφέρεται πουθενά πως είναι δική μας έμπνευση το medley!

Την ιδέα την πήραμε απο ένα live του Jeff Scott και το φέραμε στα μέτρα μας,παίζοντας ο καθένας ελεύθερα προσθέτοντας δικά μας στοιχεία και το κομμάτι Thriller!  

 

Δεν βλέπω πουθενά γιατί θα πρέπει να είναι "δυστυχώς για εμάς" δηλαδή! Για διασκευές πρόκειται έτσι και αλλιώς! :)

 

Φιλικά!

 

Αυτό δεν το κατάλαβα. Ισχυρίστηκε ο OP ότι το medley είναι 'έμπνευσή τους'?

 

Σε καμία περίπτωση ndnikola! :)

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Η μπάντα παίζει πολύ ωραία, επιτρέψτε μου να πω ότι ο ντράμμερ σας μου άρεσε λίγο πιο πολύ από τους λοιπούς.

 

Ζούπερ  ;D ;D ;D Ωραίο groove που σε κάνει να θες να σηκωθείς και να χορέψεις. Θα συμφωνήσω τα μάλα με τον... θείο Νέστορα  ;)... ψηφίζω ντράμερ  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΛΕΟΣ !!Ρε παιδια οπως προανεφερε και ο fenderstat ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ το medley .Ετσι οπως ειναι παιγμενο ομως αξιζει τα μπραβο μας.Στο κατω κατω διασκευες ειναι .εδω κανεισ δεν κρινει την ιδιοκτησια των κομματιων το παιξιμο κρινουμε αφου ο fs το ανεβασε γιαυτο το λογο.

Παιδια συνεχιστε κανονικα ειστε μια χαρα .(ειδες που το πηρα χαμπαρι για τα ''πληκτρα''?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο κι απο εμενα. Ειστε μπανταρα!! Οι μουσικοι ειστε παρα πολυ καλοι και "μεσα" στο υφος, αλλα κατα τη γνωμη μου ο τραγουδιστης απογειωνει τη μπαντα με τον τσαμπουκα που εχει η φωνη του αλλα και με το ποσο γκρουβατος και ρυθμικος ειναι. Ο μονος Ελληνας τραγουδιστης που εχω ακουσει με τετοιο τσαμπουκα εδω στην Αθηνα ειναι ο Πετρακης απο τους playground!

 

Ευγε, αν παιξετε Αθηνα σιγουρα θα ερθω να σας δω! Επισης, να παιξετε οπωσδηποτε peppers και rage against the machine, με τετοια φωνη και τετοια μπαντα τα "εχετε" σιγουρα!! Και ειμαι σιγουρος οτι με τετοια δυναμικη θα μπορουσατε και δικα σας να βγαλετε σε πολυ υψηλο επιπεδο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιοι :) Δε χρειαζεται να πω και πολλα παραπανω, εχουν ειπωθει ηδη.

 

Το live σας δυστυχως θα το χασω στο τσακ, θα το προωθησω βεβαια σε μερικους φιλους. Ειστε βασισμενοι Θεσσαλονικη η μας ερχεστε για one-off?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θα σας την χαλασω αλλα δυστυχως για εσας ειμαι γνωστης και ξερω τους BOOGIE KNIGHTS

To medley αυτο δεν ειναι καθολου εμπνευση σας αλλα ακριβες αντιγραφο αυτου των Boogie Knights (ή η εκδοση του στο live DVD του Jeff Scott Soto)

Ειπαμε, να λεμε και την αληθεια κι οχι μονο να ακουμε τα μπραβο

 

 

Εχεις δικιο αγαπητε γνωστη...ειμαι μαζι σου.

Μη μας το παιζουν και οι παλιοχλεχλεδες μουσικαντηδες και μας τη σπανε δηλαδη....  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το live σας δυστυχως θα το χασω στο τσακ, θα το προωθησω βεβαια σε μερικους φιλους. Ειστε βασισμενοι Θεσσαλονικη η μας ερχεστε για one-off?

 

Ευχαριστούμε odis!

Η βάση μας είναι Θεσσαλονίκη! Τιμή μας να σε δούμε σε κάποιο live μας και να γνωριστούμε και απο κοντά!

:D

 

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου