Προς το περιεχόμενο

Bill Lawrence Fans: Microcoils


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 Ερωτησουλες:

ξερει κανεις ποιος φουλ humbucker ειναι ιδιος σε θεμα output και τονικα με τους twinblades L45s?Θελω να πω ποιος ειναι περιπου ιδιος ο L500XL ή ο L500 με τον L45s?Γιατι θελω να παραγγειλω εναν full hum και εναν mini και επειδη εχω ακουσει τον l45s και μου αρεσε ιδιατερα θελω και τον αντιστοιχο σε full hum. Και δευτερον εαν ειναι να παραγγειλει καποιος θα με παιξει και μενα? ευχαριστω.....

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ακομα να τους παρεις βρεεε χαχαχα !!!  Ο L500 ειναι πιο κοντα στους twin blade αλλα παλι με λιγο περισσοτερο output οι L500XL ειναι πιο high gain καταστασεις και αν θυμαμαι καλα ειναι αυτοι που φοραγε ο Dimebag...

 

Ειχα βαλει εναν L500 σε μια στρατ που ειχε διπλο και κλασικα μ αρεσε παρα πολυ ο ηχος του κλασικος βιντατζοηχος ! Δυστηχως τον εδωσα μαζι με την κιθαρα αλλα ξερω οτι δεν τον χρησιμοποιει ο επομενος ιδιοκτητης...οποτε θα κανω μια ερωτηση μηπως τον παρουμε πισω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστα να πανε ακομα δεν πηρα γιατι ψαχνομουν....τεσπα......απλα θελω να πω οτι ο twinblade ειχε καλο output.Eαν ο l500 εχει λιγοτερο δεν μου κακνει....θελω να εχει περιπου το ιδιο.....μαλλον θα στειλω μειλ σε αυτους να μου πουνε.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Εχθές το απόγευμα δεν άντεξα λόγο αυξημένου GASSSSS και παρήγγειλα ένα σετακι kaystone deluxe για τελε ,το θέμα είναι ότι πάτησα πάνω στο : The Deluxe T Set και με έβγαλε σε σελίδα paypal στην οποία πλήρωσα 72$+8.5$ μεταφορικά =80.50$ (στα μεταφορικά ήταν στάνταρ και δεν είχε να επιλέξω χώρα αποστολής …. ΑΛΛΑ   μετά είδα ότι όταν πατάς στο add to cart έχει επιλογή για χώρα ,και συγκεκριμένα τα μεταφορικά για Ελλάδα είναι 29,5$ και όχι 8.5$ που πλήρωσα…

σας έχει τύχει εσάς? Γιατί έστειλα mail αλλά δεν έχω λάβει ακόμα απάντηση….

 

 

Update

 

Εχθές είδα ότι έχουν τραβήξει τα χρήματα για τους μαγνήτες .Η παραγγελία έχει γίνει από την τρίτη  και τους έχω στείλει 2 mail αλλά δεν έχω λάβει καμία απάντηση…

Να αρχίσω να ανησυχώ η όντος αργούν να απαντήσουν στα μαιλ?

 

 

(δεν έχω παραγγείλει τους microcoil αλλά τους kaystone)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου