Προς το περιεχόμενο

Αναπροσδιορίζεται το χιούμορ...


Macubert

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...λέμε τώρα.

Ο λόγος για μία ομάδα παραγωγής ταινιών μικρού μήκους, που αποτελείται από μέλη των Dizzy Dizign (www.myspace.com/dizzydizign), και δείχνει να έχει συνέχεια. Μιλάω για τη ΚΟΙΛΟΣ FILMS, μία ανεξάρτητη εταιρία παραγωγής video clip και ταινιών μικρού μήκους, που δημιουργήθηκε στα τέλη του 2010.

Μουσικές γνωστές και άγνωστες μαζί με πλάνα και εικόνες με νόημα και "χωρίς νόημα".

Ιστοτόποι:

http://www.youtube.com/koilosfilms2010

http://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CE%9F%CE%99%CE%9B%CE%9F%CE%A3-Films/185722914771553

 

Αυτή είναι μία από τις τελευταίες δουλειές...

 

I need comments!... 8)

pedals in everything

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσε! Ειχε μια σουρεαλ διαθεση, αληθεια ειναι. Εβγαλε και λιγο γελιο σε μενα τουλαχιστον στο τελος. Αλλα αυτο που με κερδισε ηταν η ατμοσφαιρα του που για καποιο λογο μου θυμισε adventure (mystery τυπου).

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατμικά σκηνικά... 8)

 

(το ότι μου βγάζει ελαφρώς μια ανάμνηση από Buster Keaton είναι τραβηγμένο λέτε; :P)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν το πολυκατάλαβα.Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει που βρίσκεται το χιούμορ?

 

Σε αυτό το βίντεο, το αστείο είναι ότι ενώ λέει ο ένας "πέρασαν 14 χρόνια ε;", περιμένεις απάντηση του στυλ "ναι, και μελαγχολώ τώρα" και τέτοια. Αλλά ο άλλος απαντάει με "όχι", η απάντηση που δε περίμενε κανείς. Αστείο είναι και ότι ενώ αρχικά φαίνεται ότι θα είναι μεγάλη ταινία και με νόημα και τέτοια, τελικά είναι μόνο ένας άκυρος διάλογος!...

Ωραίος ο gregg, με γούστο  ;D

FatalV, δε ξέρω τί παίρνεις ή τί ακούς αυτή τη περίοδο, αλλά αν άκουγες φδγβλκφηγβκσωσ οοοο οοοο οοοο οοοο... ντάξει σε δικαιολογώ 8) 

 

pedals in everything

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν το πολυκατάλαβα.Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει που βρίσκεται το χιούμορ?

 

 

Μην περιμένεις να καταλάβεις και ποτέ τέτοιου είδους χιούμορ είτε το έχεις είτε όχι  8)

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταινιάρα, στηρίζω (μέσω ΥΠΠΟ). Διαφωνώ που εξηγείς (αν συμμετέχεις στο project).Συγχωρώ που εξήγησες αν η διάρκεια είναι επίτηδες τόση (3:14) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταινιάρα, στηρίζω (μέσω ΥΠΠΟ). Διαφωνώ που εξηγείς (αν συμμετέχεις στο project).Συγχωρώ που εξήγησες αν η διάρκεια είναι επίτηδες τόση (3:14) .

 

Σωστός!... ναι, είμαι στην παραγωγή των ταινιών αυτών. Και χρειαζόμασταν αυτή την υποστήριξει. ;D

pedals in everything

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου