Προς το περιεχόμενο

Νεα σειρα 7εndεr: Fender Pawn Shop Series


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουσιαστικά μιλάμε για δύο μοντέλα του 1972 διαθέσιμα σε 3 tone sunburst alder/rw και natural ash/mn.

 

Φαντάζομαι πως τα μπάσα Pawnshop θα μοιάζουν κάπως έτσι (χωρίς να είμαι σίγουρος 100%):

 

p2_upql1hmoq_so.jpg

 

pbass72.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μπήκα σήμερα και διάβαζα το θέμα και πραγματικά στην αρχη νόμιζα ότι είναι πρωταπριλιάτικη φάρσα (τώρα, γιατί το νόμιζα δεν ξέρω...) . Αλλά, βλέπω ότι η fender κάνει μια ωραία κίνηση με αυτά τα τρία μοντέλα, η οποία προσφέρει πιο πολλά συν στο προφίλ της. Τώρα, για πόσο θα κρατήσει αυτή η σειρά δεν ξέρω. Κατά καιρούς υποθέτω έχουν γίνει κι άλλες απόπειρες, αλλά σίγουρα μπορεί κανείς να διακρίνει την τιμιότητα των προθέσεων εδώ πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καινούργια μοντέλα

 

http://www.guitarnoize.com/fender-pawn-shop-series-2012/

Ομορφούλες και παράξενες συγχρόνως.

Εγώ όμως περιμένω να βγάλουν από Αμερική ή Μεξικό -τις προς το παρόν Γιαπωνέζες- AST-M, ST57M, ST62M ;)

 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομορφούλες και παράξενες συγχρόνως.

Εγώ όμως περιμένω να βγάλουν από Αμερική ή Μεξικό -τις προς το παρόν Γιαπωνέζες- AST-M, ST57M, ST62M ;)

 

 

κατι που δεν ξερει ο πολυς κοσμος ειναι οτι η Ιαπωνικη και η Αμερικανικοκινεζομεξικανικοινδονησιακη ;D Fender ειναι δυο εντελως διαφορετικες και ξεχωριστες εταιριες που ελαχιστη σχεση εχουν μεταξυ τους (η Fender USA απλα εισαγει καποια λιγα Ιαπωνικα μοντελλα στις ΗΠΑ)  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι που δεν ξερει ο πολυς κοσμος ειναι οτι η Ιαπωνικη και η Αμερικανικοκινεζομεξικανικοινδονησιακη ;D Fender ειναι δυο εντελως διαφορετικες και ξεχωριστες εταιριες που ελαχιστη σχεση εχουν μεταξυ τους (η Fender USA απλα εισαγει καποια λιγα Ιαπωνικα μοντελλα στις ΗΠΑ) 

Κακώς!

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακώς!

 

ειναι σαν να ζητας απο την Κοκα Κολα να συνεργαστει με την Πεπσι.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Offset special δειχνει πολυ ωραια. Και βγαινει και στο ροζ της ΒΑΡΒΑΤΙΛΑΣ.

 

Μπλιαχ. Εμενα μου κανει πολυ Φρανκεσταϊν.

Σωμα και headstock απο strat, tailpiece απο jaguar... ε δεν πεταμε κι ενα f-hole για αλλαγη? Ας βαλουμε και ασπρους P90s να δεσουν με το ροζ (!) χρωμα...

Βασικα αν δεν ηταν ροζ και δεν ειχε το f-hole δεν θα ηταν ασχημη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου