Προς το περιεχόμενο

Η κιθάρα, το πατζούρι και το καλοριφέρ...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα μια ανακατάταξη του  χώρου μου στο σπίτι και οι κιθάρες πήγαν δίπλα στη μπαλκονόπορτα και ακριβώς εκεί δίπλα είναι και το καλοριφέρ. Αυτο δηλαδή συμένει πως κάθε φορά που ανοίγω τη μπαλκονόπορτα η κιθάρες περνάν ένα σκοτσέζικο ,ας το πώ έτσι ,ντούζ.

Υπάρχει περίπτωση αυτό να αποτελέσει λόγο να σκεβρόσουν οι κιθάρες ή να γίνει οποιαδήποτε ζημιά πάνω τους? Μήπως να άλλαζα θέση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο δωμάτιο μου μένεις? ???

γιατί κι εγώ έκανα μια αναδιανομή του χώρου πρόσφατα με ακριβώς το ίδιο αποτέλεσμα στο συνδυασμό κιθάρα(+ενισχυτής) μπαλκονόπορτα, καλοριφέρ!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασικό σεταπ ... κι εγώ έτσι τις είχα αρκετό καιρό .

Εννοείται ότι όταν έξω έχει 0 βαθμούς και το καλοριφέρ δουλεύει φουλ , δεν ανοίγεις τέντα τη μπαλκονόπορτα έτσι κι αλλιώς .

143494182___DSC03508.JPG.b5a49245d15275b76ff9af61381e61d4.JPG

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασικό σεταπ ... κι εγώ έτσι τις είχα αρκετό καιρό .

Εννοείται ότι όταν έξω έχει 0 βαθμούς και το καλοριφέρ δουλεύει φουλ , δεν ανοίγεις τέντα τη μπαλκονόπορτα έτσι κι αλλιώς .

Έχεις κάνει ωραία κατάσταση φίλε εδώ μαρέσει :)

Κάπως έτσι είμαι και γώ στημένος δίπλα ακριβώς στη μπαλκονόπορτα και γιαυτό φοβάμαι μήπως μακροπρόθεσμα έχουμε καμία ζημιά στις κιθάρες.....  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κάνει ωραία κατάσταση φίλε εδώ μαρέσει :)

Κάπως έτσι είμαι και γώ στημένος δίπλα ακριβώς στη μπαλκονόπορτα και γιαυτό φοβάμαι μήπως μακροπρόθεσμα έχουμε καμία ζημιά στις κιθάρες.....  :-\

 

Εγώ δεν κινδυνεύω πια  8) Όλα αυτά που βλέπεις έχουν κάνει δίαιτα και μεταφέρθηκαν άλλα στο σαλόνι κι άλλα στις κούτες τους  :'( . Στη θέση τους βρίσκονται : Κούνια , αλλαξιέρα και αρκουδάκια στον τοίχο  ;D .... home studio... last year  :( .

 

Πέρα όμως απ'αυτά ... δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας ... στην ελλάδα είμαστε .. κλίμα έχουμε καλό τουλάχιστον  ;)

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κιθαρα & καλοριφερ=κακος συνδιασμος....ξανασκεψου το........

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν κινδυνεύω πια  8) Όλα αυτά που βλέπεις έχουν κάνει δίαιτα και μεταφέρθηκαν άλλα στο σαλόνι κι άλλα στις κούτες τους  :'( . Στη θέση τους βρίσκονται : Κούνια , αλλαξιέρα και αρκουδάκια στον τοίχο  ;D .... home studio... last year  :( .

 

Πέρα όμως απ'αυτά ... δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας ... στην ελλάδα είμαστε .. κλίμα έχουμε καλό τουλάχιστον  ;)

Εγώ τι να πω που έχω τα πετάλια και τον ενισχυτή πάνω στην τουαλέτα(όχι αυτή που χ.ζουμε, αυτή που οι γυναίκες "φτιάχνονται"  ;D ) στο υπνοδωμάτιο. Αφου σε όλους τους άλλους χώρους έχουν εξαπλωθεί οι ταλιμπαν γιοί μου(μην τα βλέπεις έτσι μωρά, όταν μεγαλώνουν ταλιμπαν γίνονται  ;D ) που μου βγήκαν και άμουσοι την τύχη μου ...  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα απο τα πράγματα που πρέπει να θυμόμαστε είναι ότι οι κιθάρες δεν τα πάνε και πολύ καλά με την υγρασία και τις απότομες μεταβολές της θερμοκρασίας.

 

Άλλαγή θέσεως επειγόντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου