Προς το περιεχόμενο

O Mικυς, το Electric Ladyland και τα firedoors.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτά είναι... μην τολμήσετε να βήξετε και ξεπετιέται νέο θέμα!  ;D (Εντάξει, μερικές φορές δικαιολογείται αλλά ορισμένες είναι υπερβολικό)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυρ Μιμης θεος!

καθε φορα μου μπαινω μεσα φοβαμαι!

κατι νομιζω οτι θα πεσει πανω μου!

 

εαν θελεις να βρεις κατι παλιο και σπανιο σιγουρα εκει μεσα θα υπαρχει!

 

 

bloody οποτε ανεβεις χτυπα Pm να σε ξεναγισω και να κερασω μπουγατσα και πιτογυρο!σου χρωσταω χαρη που μου ανοιξες τα ματια για το Delay το seymour dungan ειναι απλα θεικο!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα μωρέ...  ;D μια πρόταση ήταν, οποιοσδήποτε θα μπορούσε να την κάνει. Ευχαριστώ για την πρόσκληση και θα σε θυμηθώ όταν με φέρει ο βαρδάρης κατά κει (ειδικά επειδή μου εξάπτετε την περιέργεια για τον Ριχάρδο).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας νικαω ολους (εχω παει και στον Μικυ), χαρη σε ενα μαγαζι που εχω βρει εδω στο bristol και που ειναι σαν να εχει βγει απο ταινια.

http://www.guitarjar.co.uk/features/mystery-shopper-electric-ladyland-bristol/

 

odis13,αφού διάβασα το άρθρο στο link που έβαλες,μπορώ να πω με σιγουριά,οτί ο Μίκυ με τον ιδιοκτήτη του Electric Ladyland,πρέπει να είναι τουλάχιστον μακρινά ξαδέρφια... ;D

 

Επίσης,αφού τον βάφτισα που τον βάφτισα με καινούριο όνομα,αλλάζω και το όνομα του μαγαζιού και πλέον μετονομάζεται σε Electric Ladyland... ;D

 

 

(Δεν ξέρω τι θα γίνει με το fire exit όμως... ;D)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεγελιέσαι...Ο Μίκυ είναι διακριτικός... ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου