Προς το περιεχόμενο

Χρόνος παραδοσης παραγγελιας απο thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το τελος της ιστοριας και (γι αυτους που κρατησα σε αγωνια) ;D :P ;D πηγα σημερα πρωι-πρωι και την πηρα την κιθαρα απο τις ταχυμεταφορες και ετσι το μαρτηριο τελειωσε!

 

The end!!!

Let 's Play Some F@cking

          Rock 'n Roll

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...
  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επικό ξεθάψιμο, ξέρω!  ;D

 

Έχει πάρει κανείς από τον θείο Θωμά τελευταία; Η παράδοση με DHL/Deutsche post είναι τόσο τραγικά αργή όσο ακούγεται στα ίντερνετζ; Δυστυχώς επειγόμουν και φυσικά... Murphy's law κι έχει κολλήσει καμιά βδομάδα στο "The shipment has been processed in the destination parcel center - Feucht".

 

Είπα να μην ενοχλήσω τον υπεύθυνο του Thomann μια και δύσκολα να μπορεί εκείνος να γνωρίζει κάτι σ'αυτή την φάση, αλλά επανειλημμένα mails στους ζι τζέρμανς ταχυδρόμους έμειναν αναπάντητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες παρελαβα, η παραγγελια εγινε 18/9. 10 μερες συνολο...

 

To tracking προχωρούσε κανονικά ή είχες κι εσύ κάνα σκάλωμα παρόμοιο με το δικό μου; Επίσης, το δικό σου εστάλη με DHL ή UPS (απ'όσο είδα χρησιμοποιούν και τα δύο).

 

Θένκιουβεριματς!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα, όνειρο θερινής νυκτός λοιπόν η παράδοση σε μια βδομάδα που λένε. Αναγκαστικά αναμονή λοιπόν. Ευχαριστώ παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς είχαμε βάλει μια παραγγελία πάνω απο 300 ευρω ( το λέω μήπως παίζει ρόλο)...και έκανε 7 εργάσιμες. Γενικά ότι έχουμε παραγγείλει κάνει μεταξύ 7-10 εργάσιμες, αλλά 4/5 φορές το ποσο ήταν 300-500 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δέκα μέρες έκανε και η δικιά μου παραγγελία να φτάσει από thomann...

ενώ από γνωστό μαγαζί της θεσσαλονίκης έκανε 1,5 μέρα (μόλις 4 ευρώ μεταφορικά με speedex για παραγγελία κάτω των 100 ευρώ)

The Bass Dredd

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 εργασιμες εκανε η τελευταια μου...

Guitars:YAMAHA SG1820,YAMAHA SG1802

Pedals:Jerry Cantrell Wah, Bogner Red, Bogner Blue, MXR 5150 Overdrive, Zoom MS-70CDR

AMPS:Yamaha THR100, Atomic Amplifire

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου