Προς το περιεχόμενο

Χρόνος παραδοσης παραγγελιας απο thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δηλαδη το πακετο μου,βρισκεται καθ'οδον η ειναι ακομα στη Γερμανία?

 

φιλος θα σε λυπησω αλλα την ΠΑΤΗΣΕΣ,η Ελλαδα χθες "αναδιαρθρωθηκε"  και ολα τα πακετα Ελληνων στην Γερμανια διακρατουνται επ'αοριστον ως εγγυηση  (μεχρι να ξεχρεωσουμε, δηλ.γυρω στο 5011...) μεχρι τοτε υπομονη...υπαρχουν & χειροτερα......

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδιά, ας ελαττωθεί λίγο το δούλεμα. Από τη μια ο συνφορουμίτης είναι αδικαιολόγητα αγχωμένος με εντελώς ασήμαντες ανησυχίες μιας και πρόκειται για σούπερ αξιόπιστο μαγαζί, και για μια διαδικασία που καθημερινά γίνεται χιλιάδες φορές. Από την άλλη, από ότι καταλαβαίνω είναι άπειρος και δεν πρέπει να τον κοιτάτε αφ'υψηλού επειδή έχετε αγοράσει όλη την πραμάτεια του Ιμπέη (γόνου της γνωστής οικογένειας του Σουλεϊμάν Μπέη της Τουρκοκρατίας).

 

Κorman (Ρότζερ?)... χαλάρωσε. Θα σου έρθει σε μερικές μέρες. Όχι αύριο και μάλλον ούτε την Δευτέρα. Λογικά από Τρίτη. Αν όχι, το σωστό είναι να επικοινωνήσεις ΠΡΩΤΑ με το μαγαζί και ΜΕΤΑ με μας - δεν είμαστε περισσότερο αρμόδιοι από εκείνους.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μας ενοχλήσεις ντε, απλά δεν υπάρχει κάτι παραπάνω να σου πούμε σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα... κάνε λίγο υπομονή κι εδώ είμαστε.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι η πρωτη σου αγορα απο εξωτερικο και αγχωνεσαι  ;D και απο ευρωπη μια χαρα κιολας που δεν μπλεκεις με τελωλεια  ;D εκει να δεις.2 μηνες εκανε εμενα απο αμερικη.και απο dv24 3 εβδομαδες.

ο θωμας σε εμενα εκανε μια μιση εβδομαδα, αλλα πρωτοχρονιατικες μερες.

παντως ειναι στα πιο αξιοπιστα μαγαζια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελωλεια

 

Καλά το άρχισες,αλλά κάπου το χασες...Το σωστό είναι τε-λολα-λεία. *

 

 

(* όπου λόλα,όχι αυτή με το τόπι,αλλά η 1ή εξαδέλφη της τρέλας)

 

 

@Korman709: Αδίκως αγχώνεσαι παλικάρι μου...Sit back,relax και το δέμα σου θα έρθει.

Υπομονή.  ;)  (Κανείς δεν έχασε,κάνοντάς την...)

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι η πρωτη σου αγορα απο εξωτερικο και αγχωνεσαι  ;D και απο ευρωπη μια χαρα κιολας που δεν μπλεκεις με τελωλεια  ;D εκει να δεις.2 μηνες εκανε εμενα απο αμερικη.και απο dv24 3 εβδομαδες.

ο θωμας σε εμενα εκανε μια μιση εβδομαδα, αλλα πρωτοχρονιατικες μερες.

παντως ειναι στα πιο αξιοπιστα μαγαζια.

 

Ε εντάξει είναι 2 μηνάκια από αμέρικα..Εμένα χτες ηρθε ο bugera v22 από Γερμανία (από Musicstore)... εντάξει δεν άργησε πολύ...98 μέρες έκανε μόνο

 

(Μην αγχώνεσαι KORMAN709, θα έρθει η κιθάρα σου, εμένα άργησε πολύ επειδή ήταν on backorder απλά όπως βλέπεις, υπάρχουν και χειρότερα  ;D)

 

Βέβαια εμένα ήταν on backorder αλλά έδινε ως ημερομηνία παράδοσης τέλη γενάρη (20 μέρες απ΄όταν τον παράγγειλα δηλαδή) αφού τελικά ήρθε πάλι καλά 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου