Προς το περιεχόμενο

Χρόνος παραδοσης παραγγελιας απο thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οποτε οι 4 εως 6 ημερες που λενε απο το thomann στην πραγματικοτητα δεν ισχυει,τουλαχιστον για την Ελλαδα...γαιδουρινη υπομονη λοιπον πρεπει να εχει κανεις...

 

συνήθως μας παίρνει από ένα ως έξι μήνες να αποφασίσουμε τι ενισχυτή θα πάρουμε

 

αλλά όταν το πάρουμε απόφαση, θέλουμε να διακτινιστεί στο δωμάτιό μας και να μπει και στη πρίζα  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωρε παιδες να κανω κι εγω μια ερωτηση σ αυτο το πολυσηζητημενο θεμα?Εγω εκανα την παραγγελια μου την παρασκευη που μας περασε και στο tracking μου λεει τα εξης!

 

Παρασκευη:The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically

 

Σαββατο :The shipment has been processed in the parcel center

 

Και την Δευτερα μου λεει :The shipment is being transported to the destination country

 

και στο καπακι απο κατω την ιδια ωρα μου λεει :The international shipment has been processed in the export parcel center

 

απο τοτε δεν εχει αλλαξει τιποτα!

Για ριχτε καμια γνωμη στον κακομοιρη που παρηγγειλε πρωτη φορα και τρωγετε με τα ρουχα του! ;D ;D ;D

 

Let 's Play Some F@cking

          Rock 'n Roll

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο εγραφε και σε μενα...αγνοησε το...θα σου ερθει πολυ συντομα...! τι αγορασες αραγε? :P

 

Βουαλα!

 

http://www.thomann.de/gr/fender_sq_classic_vibe_tele_50s_bb.htm

Let 's Play Some F@cking

          Rock 'n Roll

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα !!!πολυ καλη για τα λεφτα της πιστευω...

 

Κι εγω αυτο πιστευω γι αυτο την αγορασα! :P

Αλλα ως αναφορα το θεμα μας τωρα.Οταν λες θα σου ερθει συντομα ποσο συντομα περιπου εννοεις?Τωρα θα μου πεις (ε δεν δουλευω και στην dhl ρε φιλαρακι) ;D και θα εχεις και δικιο αλλα συμφωνα με την δικη σου περιπτωση ποσο περιπου λες να κανει γιατι εντομεταξυ ερχετε και Σ.Κ.

Let 's Play Some F@cking

          Rock 'n Roll

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για οποιον αλλον μπορει να βοηθησει (τον κακομοιρη που λεγαμε πριν  ;D)η εχει καποια σχετικη αποψη για το θεμα η κατασταση εχει ως εξης!

 

http://imageshack.us/f/806/orderc.png/

Let 's Play Some F@cking

          Rock 'n Roll

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σου ευχομαι να μην ειναι το...ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ πραγμα που θα αγορασεις απο το...εξωτερικο (μετα τις 14.00 θα ξερουμε ολοι μας παντως.... ::))

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ Ελλαδα σ αγαπω!

Λοιπον παιδες ακουστε (μαλλον) το τελος της ιστοριουλας μου!

 

Περνω σημερα κατα της 5:00 τηλεφωνο στην dhl αφου ειδα οτι το σημερινο μηνυμα μου στο track & trace ειναι

 

The shipment has arrived in the destination country

 

Το σηκωνει μια κοπελα της λεω το νουμερο και μου λεει οτι ενω το βλεπει στο γερμανικο site της dhl αυτο που βλεπω κι εγω στο δικο τους συστημα δεν υπαρχει και να παρω τηλεφωνο την δευτερα να ξαναρωτησω.

Την ρωταω

Το δεμα μου θα ερθει με την dhl η με κατι αλλο?Και μου λεει οχι κυριε εννοειτε με την dhl!Oκ της λεω και κλεινω!

Αλλα εγω επειδη ξερω σε ποια χωρα ζω και τι γινετε, σε καμια ωριτσα μετα ξαναπερνω τηλεφωνο!

 

Το σηκωνει μια αλλη κοπελα της λεω το νουμερο και τι μου λεει?

Το δεμα σας κυριε θα ερθει με τα ΕΛΤΑ (πορτα-πορτα).

Της εξηγω το προηγουμενο ιστορικο και αυτη επιμενει στα δικα της.

Οκ της λεω και κλεινω!

 

Λοιπον αποφασιζω να παρω τηλεφωνο στα ΕΛΤΑ!

Το σηκωνει ενα παληκαρι και μου λεει οτι το δεμα μου ειναι στις ταχυμεταφορες θεσσαλονικης και οτι θα το παραλαβω την Δευτερα!Οκ του λεω μες την καλη χαρα και κλεινω.

Στο καπακι περνω τηλεφωνο στις ταχυμεταφορες και το σηκωνει μια κοπελα η οποια μου λεει οτι δεν υπαρχει κανενα δεμα με αυτο το νουμερο.

 

Κλεινω και ξαναπερνω τηλεφωνο στο παληκαρι στα ΕΛΤΑ και μου λεει οτι επειδη σταλθηκε σημερα το δεμα ισως να μην εχει περαστει στο συστημα τους ακομα.

 

Ξαναπερνω τηλεφωνο στις ταχυμεταφορες στην κοπελιτσα και της λεω τι συναιβει και μου λεει οτι οντως μπορει να συμβαινει αυτο αλλα δεν μπορει να μου πει με σιγουρια και να παρω αυριο τηλεφωνο για πιο σιγουρα και αν ειναι να παω να το παρω εγω γιατι σαββατο δεν παραδιδουνε δεματα.Οοοοοοκκκκκκκκκ........

 

Μετα απο ολα αυτα ριχνω ακομα μια ματια στο γερμανικο track &trace και τι να δω?

 

The recipient was not present. The shipment could not be delivered.

 

Αν ειναι δυνατον!

Τελος παντων ευχομαι αυριο να τελειωσει αυτο το μαρτηριο και ας πανε στην ευχη ολα τα αλλα!

 

 

Let 's Play Some F@cking

          Rock 'n Roll

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου