Προς το περιεχόμενο

about kem electronics


Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να εκφρασω την αγανακτηση μου για την αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα και δεν ξερω που αποσκοπει ολο αυτο.με λιγα λογια ειπα να αγορασω απο την κεμ το spectralis της radical αφου ειναι αντιπ/εια στην ελλαδα να υποστιριζουμε τους ελληνες και λογο κρισης ,να μην το αγορασω απο thomann.και αφου κατεβαλα το πενηντα τοις  εκατο και δεν ειναι και λιγα βλεπε thomann η παραγγελια ηταν να ελθει σε ανα μηνα δηλαδη  αρχες απριλη απο της επτα του μηνος ειμαι καθε μερα στα τηλεφωνα ,στο καθορισμενο χρονο που μου ειπαν η παραγγελια φυσικα δεν ειρθε και αφου την ακυρωσα ζητησα την προκαταβολη που κατεβαλα και τωρα ο κυριος διευθηντης κεμ δεν συκονει ουτε το κινητο του μολις βλεπει το αριθμο μου .για αυτο το νου σας ,και στο thomann σε λιγες μερες θα ειχα καθαρισει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τωρα ο κυριος διευθηντης κεμ δεν συκονει ουτε το κινητο του μολις βλεπει το αριθμο μου .

 

μηπως νομύζοι ότι του την παίφτεις και σε αποφεύγι;

 

Φίλε μου, η απόλυτα ανορθόγραφη και ασυνάρτητη καταγγελία σου, δεν βοηθά στο να κατανοήσουμε που βρίσκεται η ευθυνη για το περιστατικό. Δηλαδή, εσύ έχεις το κινητό του διευθυντη της επιχείρησης; Γιατί σου το δώσανε; Αυτός χειρίζεται - προσωπικά - τις παραγγελίες των πελατών; Υπαλλήλους δεν έχει;

 

Μήπως δεν έχεις καταλάβει κάτι στην όλη υπόθεση και βασανίζεσαι άδικα;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως νομύζοι ότι του την παίφτεις και σε αποφεύγι;

 

Φίλε μου, η απόλυτα ανορθόγραφη και ασυνάρτητη καταγγελία σου, δεν βοηθά στο να κατανοήσουμε που βρίσκεται η ευθυνη για το περιστατικό. Δηλαδή, εσύ έχεις το κινητό του διευθυντη της επιχείρησης; Γιατί σου το δώσανε; Αυτός χειρίζεται - προσωπικά - τις παραγγελίες των πελατών; Υπαλλήλους δεν έχει;

 

Μήπως δεν έχεις καταλάβει κάτι στην όλη υπόθεση και βασανίζεσαι άδικα;

 

 

θελω να εκφρασω την αγανακτηση μου για την αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα και δεν ξερω που αποσκοπει ολο αυτο.με λιγα λογια ειπα να αγορασω απο την κεμ το spectralis της radical αφου ειναι αντιπ/εια στην ελλαδα να υποστιριζουμε τους ελληνες και λογο κρισης ,να μην το αγορασω απο thomann.και αφου κατεβαλα το πενηντα τοις  εκατο και δεν ειναι και λιγα βλεπε thomann η παραγγελια ηταν να ελθει σε ανα μηνα δηλαδη  αρχες απριλη απο της επτα του μηνος ειμαι καθε μερα στα τηλεφωνα ,στο καθορισμενο χρονο που μου ειπαν η παραγγελια φυσικα δεν ειρθε και αφου την ακυρωσα ζητησα την προκαταβολη που κατεβαλα και τωρα ο κυριος διευθυντης κεμ δεν σηκωνει ουτε το κινητο του μολις βλεπει το αριθμο μου .για αυτο το νου σας ,και στο thomann σε λιγες μερες θα ειχα καθαρισει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φρενδ η ορθογραφια μου δεν ειναι οκευ are you rait ασε να ανησηχω εγω για αυτο .εσυ αν ειχες κανει μια παραγγελια και σου ελεγαν κυριε η παραγγελια σας θα ειναι σε ενα μηνα εδω και επαιρνες τηλεφωνο τελος του μηνος και δεν ηξερε κανεις να σου πει  τι εγινε με το θεμα και τελικα μετα απο μια  εβδομαδα καθημερινων επαφων στα τηλεφωνα η κοπελα να σου λεει παρτε σε μια ωρα θα ξερω θα σου αρεσε  να παιρνεις δεκα τηλεφωνα καθε μερα και τελικα να μην μαθαινεις τιποτα, και αφου τα νευρα εγιναν φιτιλια προεκυψε το κινητο του διευθυντη και τελικα να σου λεει υπαρχει προβλημα στην radical και ισως τον αλλο μηνα να ερθει.και για να μαθω αυτο επρεπε να παιρνω δεκα τηλ την ημερα επι μια εβδομαδα?αν αυτο εσενα σου φαινεται επαγγελματικη ευσυνειδησια  τοτε οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φρενδ η ορθογραφια μου δεν ειναι οκευ are you rait ασε να ανησηχω εγω για αυτο .

Οκ...αλλά λυπήσου και εμάς. Και στο παραπάνω κείμενο βάλε και κανένα κεφαλαίο, καμμία παράγραφο...να μπορούμε να το διαβάσουμε...να καταλάβουμε το πρόβλημά σου!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ...αλλά λυπήσου και εμάς. Και στο παραπάνω κείμενο βάλε και κανένα κεφαλαίο, καμμία παράγραφο...να μπορούμε να το διαβάσουμε...να καταλάβουμε το πρόβλημά σου!

 

+1

Στο θέμα σου τώρα, νομίζω πως ένα πράγματα μπορείς να κάνεις.

Να πας στην εταιρία (με τηλέφωνα δεν έβγαλε ποτέ κανείς άκρη) και να μη φύγεις από εκεί μέχρι να σου δώσουν μια ουσιαστική λύση στο θέμα σου.

Αλλιώς αναγκαστικά θα περιμένεις μέχρι να φιλοτιμηθούν εκείνοι (πράγμα μάλλον χλωμό).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα φιλε μου δεν εχει τελειωσει ακομα. Αλλα ειναι για γελια και για κλαματα η ολη υποθεση.Και σημερα εχω κανει μεχρι τωρα τεσσερα τηλ στο κινητο του Mister kem αλλα,< αγρον ηγορασε> Πρεπει να ακουσετε και τα υπολοιπα για να καταλαβετε.Με τον Mister kem  μιλησα  τελευταια στης 13-4-11 με χιλια ζορια τον βρηκα ,και συμφωνησαμε να ακυρωθει τελικα η παραγγελια απλα μου ειπε ζητησα confirmation απο την Radical <δηλαδη γραπτη ακυρωση της παραγγελιας>και απο ακεινη την ημερα δεν  ξαναμιλησα με τον Mister kem ,καμια ενημερωση, Nothing .Δεν σηκωνει το τηλεφωνο.<Παραθετω μερικες απαντησεις που θα μπορουσε να εχει δωσει εαν ειχε καλες προθεσεις> < Δεν εχω ακομη ενημερωση ευχαριστω> <Μετα το πασχα θα σας επιστρεψω τα χρηματα σας ευχαριστω> Εγω τωρα τι να υποθεσω? Οτι ο Mister kem εινα αγγελος επι της Γης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Πολύ καλά όλα αυτά που λες, αν και έχω κάποιες "επιφυλάξεις" έτσι όπως τα διαβάζω από το πρώτο κιόλας post. Δηλαδή, λες ότι έγινε ακύρωση παραγγελίας από πλευράς σου, χωρίς να γνωρίζουμε τους όρους της παραγγελίας, εάν όντως έχει κάποιους όρους αυτή η παραγγελία και ποιούς.

 

Θα ήθελα να ακούσω και την εκδοχή του Mr. KEM (έτσι όπως τον ονομάζεις). Ονοματεπώνυμο δεν έχει;

Μήπως όντως υπάρχει κάποιο - οποιοδήποτε πρόβλημα αποστολής από την κατασκευάστρια εταιρεία; Συμβαίνουν αυτά.

 

Και κάτι ακόμα. Λες ότι έχεις δώσει προκαταβολή 50% όπου αναλογεί σε περίπου 1000 ευρώ. Γι'αυτή την προκαταβολή δεν πήρες κάποια απόδειξη; Τότε, ως προς τι αυτή η ανησυχία και κατ'επέκατση συζήτηση;

 

Γενικότερα, δεν έχει ακουστεί κάτι αρνητικό γιά την εν λόγω εταιρεία. Μπορεί όντως να υπάρχει κάποιο πρόβλημα χρόνου, λόγω των εορτών ή κάτι άλλο που δεν γνωρίζουμε(εις). Ας μην προτρέχεις.

 

Σημείωση ότι δεν είμαι με το μέρος κανενός. Απλά μου κάνει εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φυσικο φιλε μου να εχεις αμφιβολιες αλλα τι λες και εσυ να βγηκα ετσι αυθαίρετα  να λεω οτι μου κατεβει ετσι ξαφνικα? Θα τα πω απο την αρχη ,Τελη φλεβαρη πηρα στην kem, εξηγω στην κοπελα στο τηλ πιο ειναι το θεμα ,μου δινει τον Mister kem ητοι θυμιο κολιοκοτση ,μπορεις να μου φερεις το ταδε, ναι απανταει ,ποσο καιρο θα παρει αυτο? τρεις με τεσσερες εβδομαδες, απανταει,θελω τα μισα λεει,ενταξει λεω, στησ 8-3-11 μπαινουν τα χρηματα στο λογαρ/σμο του,Φυσικα εχω αποδειξη φρεντ,αλλα εγω δεν μενω Αθηνα,Ερχεται η ωρα της παραδωσης ,τιποτα βλ επανω, Στελνω mail στους γερμανους ,απαντ,δεν βγαζουν τωρα το spectralis μετα απο εναμισο μηνα και βλεπουμε,Μιλαω με τον Μister kem,Οι γερμανοι δεν το βγαζουν τωρα σε πειραζει να ακυρωσουμε δεν χανεις κατι ,Απαντηση ,οχι καθολου,Ποτε θα εχω τα χρημ, Δεν δικαιουμαι μια απαντηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου