Προς το περιεχόμενο

Rp1000 vs Pod X3 vs Hd500


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα σε ολους και καλο πασχα.....Ηρ8ε η στιγμη να αγορασω μια νεα πεταλιερα ...

Ειμαι αναμεσα σε αυτες τις 3 .Ειχα καιρο να ασχολη8ω με το 8εμα ηχος και ειδα πως εμφανιστηκε και η pod hd500.Θελω την πεταλιερα για ηχους rock,hard rock,alternative μεχρι opeth,porcupine tree, kai clean ηχους. Οι πιο cruch και blues hxoi ειναι σε λιγοτερο προτεραιοτητα.....

Me το συγκροτημα μου παιζουμε συνη8ως κομματια απο radiohead,muse,opeth,porcupine tree,evanesence,portishead,placebo kαι αλλα περιπου αυτου του styl.....

Επεισης η πεταλιερα 8α παιζει απευ8ειας σε PA ηχεια .......

Περιμενω τις απαντησεις σας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υπάρχουν ένα σωρό θέματα στο noiz σχετικά και με τα τρία αυτά εργαλεία.

 

Εγώ θα επέλεγα σήμερα την HD, δεδομένου ότι το X3 έχει σταματήσει ουσιαστικά να υποστηρίζεται, ενώ η RP έχει σταματήσει να υποστηρίζεται πρακτικά. Για την HD θα βγει μέσα στο Μάιο καινούργιο update με αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα και, γενικότερα, σαν νέο προϊόν, θα συνεχίζει να υποστηρίζεται εντατικά για τα επόμενα 2 χρόνια τουλάχιστον (με δωρεάν, ή τύπου "πακέτο" αναβαθμίσεις).

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ σ'αυτά τα πράγματα θα έτεινα να αγοράζω το πιο πρόσφατο ;D

 

αν και μ'αρεσει ΠΑΡΑ πολυ η δευτερη σειρα footswitch στην rp1000 (και τα χρησιμοποιώ, δε τα εχω μονο για gadget)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου