Προς το περιεχόμενο

Άλλαξα το site μου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πάρα πολυ εντυπωσιακό!

Καλή συνέχεια!

Δε θα ρωτήσω τώρα το πως κ τι έκανες, θα πελαγώσω :D

Thanks...στην αρχή και στο τέλος θέλεις βοήθεια από τους σχετικούς να σου ενεργοποιήσουν τις βάσεις δεδομένων και το "εργασιακό" περιβάλλον...μετά πραγματικά το interface είναι πολύ απλό. Είχα βέβαια και αρκετό υλικό από το παλιό site.

Eτούτο είναι

http://wordpress.org/

 

Το logo του custom shop της fender δεν περίμενα οτι θα το δω στο σάιτ σου... ;D ;D

O Yuriy Shishkov φταίει ;D...τι να κάνω που του έχω αδυναμία...

 

Χρειάστηκε πολλές ώρες για να φτιαχτεί?

Χρειάστηκε κανένα 2μηνο γιατί είμαι άσχετος...απλά κάθε μέρα καταλάβαινα και περισσότερα. Εάν ήξερα θα το είχα κάνει σε 15 μέρες

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7. Τα μέλη συμφωνούν να μη προωθούν, να διαφημίζουν ή να δυσφημίζουν έμμεσα, αλλά και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων και τις έμμισθες υπηρεσίες τους. Η αναφορά σε προϊόντα και υπηρεσίες μπορεί να γίνεται μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση.

 

 

ενημερωτικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7. Τα μέλη συμφωνούν να μη προωθούν, να διαφημίζουν ή να δυσφημίζουν έμμεσα, αλλά και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων και τις έμμισθες υπηρεσίες τους. Η αναφορά σε προϊόντα και υπηρεσίες μπορεί να γίνεται μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση.

 

 

ενημερωτικα

Συμφωνώ...απλά μπορούν να σε ενημερώσουν όποιοι συμμετείχαν σε projects μου, ότι ήταν δωρεάν ;)

 

ενημερωτικα

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

σολεγκα:

Θα επαναλάβω για μία ακόμα φορά, ότι το site μου και το όλο consept, δεν έχει επιχειρηματική δραστηριότητα...το έκανα για να κάνω πλάκα με τους φίλους μου και από καθαρή αγάπη για τις noname κιθάρες (κοινώς partcasters).

www.customshop.gr

Δε νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα, αν και δεν είμαι μοντ... ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α τζαμπατζικο τα κανεις?

ε αμα ειναι ετσι

so be it

θα επικοινωνησουμε-εχω καμια 387 φιλους που θελουν κουτρασιον να αλλαξουν τις κιθαρες τους

;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ ωραίο site, αρκετά επαγγελματικό

μου αρέσει πολύ η αρχική σελίδα

 

(το λινκ για το σαιτ του κακανιαρη στο τέλος του step by step είναι λάθος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ασφαλές και ελεγχόμενο (σε ποιότητα, απόδοση και χρόνους παράδοσης) και το τελικό κόστος, δεν έχει καμμία σχέση με οποιαδήποτε χειρωνακτική τεχνική που γνωρίζαμε μέχρι σήμερα

 

 

Πόσο κοστίζει ένα τέτοιο σώμα?

 

Tο κόστος ενός project εξαρτάται από πολλούς παράγοντες. Το σώμα θα το προμηθεύσουμε εμείς ή έχετε ήδη ένα? Τι ποιότητα σώματος θέλετε? Τι σχέδιο θα εφαρμόσουμε επάνω, το σχέδιο θα είναι αποκλειστικότητα ή θα μπορεί να αναπαραχθεί ξανά, η εκτύπωση είναι 2 όψεων, πόσο ρετούς θα χρειαστεί…

 

 

 

εδω δε λεει πουθενα παντως για τζαμπα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου