Προς το περιεχόμενο

Άλλαξα το site μου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι ασφαλές και ελεγχόμενο (σε ποιότητα, απόδοση και χρόνους παράδοσης) και το τελικό κόστος, δεν έχει καμμία σχέση με οποιαδήποτε χειρωνακτική τεχνική που γνωρίζαμε μέχρι σήμερα

 

εδω δε λεει πουθενα παντως για τζαμπα.....

Προφανώς...δεν νομίζω ότι θέλεις να σου πληρώσω και τον Κακανιάρη...ούτε τον printer που θα πάς να τυπώσεις...εγώ το σωστό αρχείο σου φτιάχνω...

Δοκίμασε ξανά ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Προλαβαινεις ωστοσο να το βαλεις αν θελεις

:)

Δεν χρειάζεται...όποιος επιθυμεί κάτι παρόμοιο, θα επικοινωνήσει μαζί μου και θα ενημερωθεί

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή βλέπω χοντρό πέσιμο χωρίς λόγο...

δεν ξέρω αν έχετε προηγούμενα βέβαια....

και ίσως να είναι μαλακία μου να χωθώ...

αλλά να διευκρινήσω κάτι...

δωρεάν είναι η δουλειά του marathon απ'ότι καταλαβαίνω...

δεν θα σου αγοράσει τα ξύλα....δεν θα σου πληρώσει όποιον άλλο επαγγελματία χρειαστεί να συνεργαστεί και θα σου χαρίσει έτοιμη την κιθάρα....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή βλέπω χοντρό πέσιμο χωρίς λόγο...

Δεν υπάρχει κάποιο πέσιμο...όλα αυτά έχουν ξεκαθαρίσει με τη διεύθυνση από τη πρώτη στιγμή που ανακοινώθηκε το project Customshop.gr το 2008

http://www.noiz.gr/index.php?topic=162572.0;topicseen

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο! ;) Λιτο, πληρες και ευκολοπλοηγητο!

Απο δω και περα οταν σκανε χαοτικες ερωτησεις περι βαψιματων και λουστρων θα ποσταρω λινκ για το ''tips" ;)

 

ζηλεψα τωρα, θελω και γω 8)

 

Ενα μικρο θεμα εχω με τις μαρκες των υλικων. Μπορεις να τις αποφυγεις βαζοντας μονο περιγραφη του υλικου πχ ασταρι ακρυλικης βασης κτλ.

Στην ιδια παντα λογικη το suppliers μπορει να γινει υποκαταλογος ή παραπομπη απο το paint your guitar ;)

 

 

 

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ

 

Αρα μας δειχνεις το site σου που διαφημιζει κατι το οποιο δε το κανεις εμμισθα του οποιου το κοστος θα μαθει ο ενδιαφερομενος μολις επικοινωνησει μαζι σου με π.μ.

Τωρα το καταλαβα  ;D

 

@hot_sauce

 

εγω απλα διευκρινισεις ηθελα απο τον marathon...τωρα που μας επεισε ολα καλα

 

ομως...

Δεν έχω καταλήξει ακόμα (γι αυτό είχα πεί στην πρώτη ανακοίνωση ότι θέλω να τελειώσω τα 3 δικά μου projects πρώτα ώστε να ολοκληρώσω με το στάδιο των συνεργατών).

Θα ήθελα να ξεκαθαρίσω ότι εγώ κάνω το εικαστικό-διαδικαστικό στάδιο. Από εκεί και πέρα άλλος βάφει, άλλος λουστράρει και άλλος βιδώνει (όλοι επαγγελματίες). Άρα ο καθένας έχει το κόστος του. Εγώ προσπαθώ να ελαχιστοποιήσω τα σφάλματα-αστοχίες μεταξύ των διαδικασιών ώστε να είναι εγγυημένο το τελικό κόστος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.customshop.gr/?btp_work=the-lucie-telecaster

 

Ποιός είναι αυτός δίπλα από τον Γιώργη;

 

Μεγειές παππού.

Αμα θές (ή άμα σου ξεφεύγει), έχεις και γούστο.

 

Το βρίσκω βέβαια λίγο ασυνεπές να έχεις τα κεφάλαια στα Αγγλικά και το κείμενο στα Ελληνικά αλλά εδώ είμαστε να βοηθήσουμε σε μελλοντικές ανανεώσεις. Χόνεστλι.

Και πάλι μεγειές.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Ενα μικρο θεμα εχω με τις μαρκες των υλικων. Μπορεις να τις αποφυγεις βαζοντας μονο περιγραφη του υλικου πχ ασταρι ακρυλικης βασης κτλ.

 

2) Στην ιδια παντα λογικη το suppliers μπορει να γινει υποκαταλογος ή παραπομπη απο το paint your guitar ;)

1) Για το θέμα της διαφήμισης το λές?

 

2) Σωστό...θέλει λίγη δουλειά βέβαια...μπαίνει στο πρόγραμμα

 

ΟΚ

 

Αρα μας δειχνεις το site σου που διαφημιζει κατι το οποιο δε το κανεις εμμισθα του οποιου το κοστος θα μαθει ο ενδιαφερομενος μολις επικοινωνησει μαζι σου με π.μ.

Τωρα το καταλαβα  ;D

 

@hot_sauce

 

εγω απλα διευκρινισεις ηθελα απο τον marathon...τωρα που μας επεισε ολα καλα

 

ομως...

Πάλι δεν θέλεις να καταλάβεις...την τιμή (ας πούμε) του Κακανιάρη...την επιλέγει ο Κακανιάρης. Εγώ δεν έχω σχέση. Αυτό ακριβώς λέει και το παλιό κείμενο, και τόσα χρόνια έτσι δουλεύει. Τηλ τον Κακανιάρη εσύ τον πέρνεις και κάνεις τα παζάρια σου. Εγώ απλά θέλω τον Κακανιάρη γιατί έχουμε ισσοροπήσει τις χημικές ιδιότητες των υλικών...και κανένας από τους 2 μας δεν έχει χρόνο για τέτοιου είδους πειράματα.

Όπως γράφω "εγώ κάνω το εικαστικό-διαδικαστικό στάδιο"

Όπως καταλαβαίνεις για μία κιθάρα που φτιάχνω για κάποιον κάθε 2 χρόνια...δεν έγινα πλούσιος (ούτε ο Κακανιάρης βέβαια από τη δουλειά που του πηγαίνω ;))...προτιμώ λοιπόν να χαρίζω τη δική μου δουλειά και να κάνω καλούς φίλους. :D

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει κατι το μεμπτο με την δουλεια του κυριου marathon.

απλα παρακαλω να υπαρχουν ισα μετρα και ισα σταθμα σε αντιστοιχες περιπτωσεις εδω μεσα κυριοι. υπηρξαν παμπολλα παραδειγματα που ελαβαν την κριτικη σας διοτι θεωρηθηκαν "διαφημισεις"

Ενταξει οι ανθρωποι που ανοιξαν τα θεματα δεν ηταν ευρεως γνωστοι στην "παρεα"

ειμαι σιγουρος ομως πως απο εδω και στο εξης δε θα κατηγορησουμε καποιον ο οποιος θα θελησει να μας δειξει το καινουριο του ιστοτοπο με τη δουλεια του την οποια κανει αφιλοκερδως (της οποιας την τιμη θα μαθουμε σε π.μ.)

ευχαριστω και καλοριζικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου