Προς το περιεχόμενο

Άλλαξα το site μου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aποφάσισα να αλλάξω τη φάτσα του site μου. Για 3 πολύ απλούς λόγους.

1) Γιατί περιέργως το πρόγραμμα που είχα φτιάξει το παλιό μου site (Freeway), για κάποιο δικό του λόγο, αποφάσισε ότι από τη παλιά πλατφόρμα (ΟSX) στα Intel, δεν άνοιγε τα παλιά projects και μου την έσπασε.

2) Γιατί (ενώ δεν έχω ιδιαίτερη σχέση με σχεδίαση internet sites), ήθελα να καταλάβω λίγο τη Wordpress λογική...που είναι εντυπωσιακή!

3) Γιατί ήθελα να μαζέψω κάποιες πληροφορίες (πχ πώς βάφω σπίτι μου μία κιθάρα...) που κάθε φορά ή ξαναέγραφα ή έψαχνα να βρώ...

 

Κάντε ένα test drive...για να μπορέσω να μαζέψω τις ατέλειες ή να προσθέσω πράγματα που μου έχουν διαφύγει...και γενικά να μου πείτε τις εντυπώσεις σας. Κάποια πράγματα ξέρω ότι δεν δουλεύουν...τα έχω βάλει να εμφανιστούν τις επόμενες μέρες για να δώ πώς δουλεύει το εσωτερικό του ρολόϊ :D

 

Θα επαναλάβω για μία ακόμα φορά, ότι το site μου και το όλο consept, δεν έχει επιχειρηματική δραστηριότητα...το έκανα για να κάνω πλάκα με τους φίλους μου και από καθαρή αγάπη για τις noname κιθάρες (κοινώς partcasters).

www.customshop.gr

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εξαιρετικό το βρίσκω. Καλύτερο από το προηγούμενο και πολύ καλύτερο από άλλα αντίστοιχα (και "μεγαλύτερα") που έχω δει.

 

Πολύ ωραία δουλειά.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks guys...είναι γεγονός ότι έτσι μπορείς να φτιάξεις sites πλούσια σε ύλη και περιεχόμενο εύκολα. Το ΣΚ θα φορτώσω και περισσότερη δική μου μουσική για να βγάλω το άχτι μου ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χώσε πράμα... Γενικά θέλει κι άλλο φόρτωμα, αλλά αυτό φαντάζομαι με τον καιρό...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χώσε πράμα... Γενικά θέλει κι άλλο φόρτωμα, αλλά αυτό φαντάζομαι με τον καιρό...

Εάν τα χώσω όλα από τώρα, δεν θα έχει πλάκα...άσε που θέλει πολλή έρευνα. Πχ μόνο στους Suppliers να βάλω κατηγορίες από αυτά που έχω μαζέψει τόσο καιρό...θα φάω κανένα 6μηνο.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΣΚ θα φορτώσω και περισσότερη δική μου μουσική για να βγάλω το άχτι μου ;D

Άρα από Δευτέρα η ποιότητα του site πέφτει. ;D

 

 

Πέρα από τη πλάκα, το καινούργιο site είναι καταπληκτικό. Αν μη τι άλλο, δείχνει άνθρωπο με γούστο. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μη τι άλλο, δείχνει άνθρωπο με γούστο. ;)

...και παρακολουθεί και τις συναυλίες του Jeff Beck...και μετά του Metheny ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου