Προς το περιεχόμενο

Άλλαξα το site μου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το βρίσκω βέβαια λίγο ασυνεπές να έχεις τα κεφάλαια στα Αγγλικά και το κείμενο στα Ελληνικά αλλά εδώ είμαστε να βοηθήσουμε σε μελλοντικές ανανεώσεις. Χόνεστλι.

Και πάλι μεγειές.

Τhanks Kostas...το συγκεκριμένο είναι ένα τεχνικό θέμα με coufons (ή κάπως έτσι...).Βρέ τι μαθαίνουμε στα γεράματα!!!...ελπίζω να το λύσω...

 

δεν υπαρχει κατι το μεμπτο με την δουλεια του κυριου marathon.

απλα παρακαλω να υπαρχουν ισα μετρα και ισα σταθμα σε αντιστοιχες περιπτωσεις εδω μεσα κυριοι. υπηρξαν παμπολλα παραδειγματα που ελαβαν την κριτικη σας διοτι θεωρηθηκαν "διαφημισεις"

Ενταξει οι ανθρωποι που ανοιξαν τα θεματα δεν ηταν ευρεως γνωστοι στην "παρεα"

ειμαι σιγουρος ομως πως απο εδω και στο εξης δε θα κατηγορησουμε καποιον ο οποιος θα θελησει να μας δειξει το καινουριο του ιστοτοπο με τη δουλεια του την οποια κανει αφιλοκερδως (της οποιας την τιμη θα μαθουμε σε π.μ.)

ευχαριστω και καλοριζικο.

Συνεχίζεις να εκτίθεσαι...με την ίδια λογική (σου) θα πρέπει να κοπούν και οι ανακοινώσεις για συναυλίες με εισητήριο... Σου εξήγησα πως μαθαίνεις τη τιμή. Τώρα δεν χρειάζεται καν pm ;)...Πρέπει να το ξαναγράψω?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

solega: Έτσι για να καταλάβω... Έχω την ιστοσελίδα μου στην υπογραφή μου. Εκεί στέλνω τους πελάτες μου (πιθανούς και όχι). Επίσης ελπίζω να ψαρώσω κάποιο πελάτη οπου νά'ναι (ακόμη κι εδώ, αν και είναι εξαιρετικά απίθανο... (μιλάω για computer games)).

 

Υπάρχει πρόβλημα στη δική μου περίπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@solega

αφού σου λέει πως ο marathon το μόνο που κάνει είναι το σχέδιο και το πήγαιν-έλα στος άλλους μάστορες....

έτσι κι αλλιώς θα πλήρωνες υλικά ΚΑΙ τους άλλους μάστορες....όπως και την εκτύπωση της εικόνας! :P

δεν είπε κάπου πως πληρώνεται (ο ίδιος) για κάτι!!

(αυτό έχω καταλάβει δηλαδή...δεν έχω καμία άλλη σχέση με τον άνθρωπο για να ξέρω κάτι που δεν ξέρεις κι εσύ!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προσωπικα δεν εκτιθεμαι.

εσενα απλα εκθετω για να μας δωσεις τις υπεροχες χρησιμοτατες πληροφοριες που μας εδωσες για την πρωτοτυπη και αξιολογη δουλεια που κανεις για την οποια δεν πληρωνεσαι και μπραβο σου γι'αυτο.

θεωρησα εσφαλμενα απο την αρχη πως διαφημιζεσαι κατι το οποιο απαγορευεται απο τους κανονισμους του φορουμ.τωρα ομως που μας ειπες πως το κανεις δωρεαν και μονο οι συνεργατες σου πληρωνονται νομιζω πως βαλαμε μια ταξη

 

ενας ενας παιδια με ολους σας θα τα βαλω  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Για το θέμα της διαφήμισης το λές?

 

2) Σωστό...θέλει λίγη δουλειά βέβαια...μπαίνει στο πρόγραμμα

 

 

Ναι πανω-κατω, τυπικο ειναι! Βεβαια μπορεις και να ξεκινας παντα με τη φραση <<για την Χ εργασία ΕΓΩ χρησιμοποιησα το Υ προιον>>  ;D

Οι μαρκες αναφερονται σε diy ποστς ,αλλα μεσα σε forum απο τους εκαστοτε αρθρογραφους.

Αφου το σιτε ειναι δικο σου ο καθε επιδοξος βαφιας μπορει να σου "φορτωνει" την αποτυχια του ! πχ ο τυπος πηρε το ασταρι και το αραιωσε με οινοπνευμα γιατι ενας φιλος του που ξερει απο παραδοσιακα οργανα του ειχε πει οτι γινεται! :P

 

 

Εχω γινει off topic ή μου φαινεται?

 

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει πρόβλημα στη δική μου περίπτωση;

Ναι αλλά δεν θέλω να το συζητήσουμε μπροστά σε άλλους και δη παιδιά .......

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(αυτό έχω καταλάβει δηλαδή...δεν έχω καμία άλλη σχέση με τον άνθρωπο για να ξέρω κάτι που δεν ξέρεις κι εσύ!)

Ξέρει ότι είμαι κλικαδόρος ;D

 

εγω προσωπικα δεν εκτιθεμαι.

καλά που υπάρχουν και άλλοι να κρίνουν ;)

 

και μονο οι συνεργατες σου πληρωνονται

και προφανώς, εάν έχεις καλύτερους ή απλά άλλους, τους χρησιμοποιείς με δική σου ευθύνη. Σαφές και αυτό?

 

Αφου το σιτε ειναι δικο σου ο καθε επιδοξος βαφιας μπορει να σου "φορτωνει" την αποτυχια του ! πχ ο τυπος πηρε το ασταρι και το αραιωσε με οινοπνευμα γιατι ενας φιλος του που ξερει απο παραδοσιακα οργανα του ειχε πει οτι γινεται! :P

Γι αυτό ποστάρω μόνο σπρέυ...για να μην βρεθεί κανένας με ρολό ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το internet ειναι σαν την τηλεοραση! Αμα δε μας αρεσει κατι (αφου το επισημανουμε) ;)μπορουμε να αλλαξουμε καναλι!

 

 

peace_dalai_lama.jpg.1f32a3c623a12322e1925c5acf546c9c.jpg

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου