Προς το περιεχόμενο

Βάψιμο κιθάρας?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα ποια ειναι η επικρατεστερη λυση που μου ταιριαζει? Μπερδευτηκα!

Τα σπρέυ...Θέλεις ένα sealer, ένα χρώμα, ένα λούστρο (δές τα link που σου έδωσα). Καλό είναι όλα να είναι της ίδιας εταιρίας για αποφυγή ασυμβατότητας. Επίσης πρόσεχε που θα βάψεις (μάσκα, αερισμό να μην έχεις κάποια αλλεργία κλπ) και γυαλόχαρτα διαφόρων μεγεθών. Όταν φτάσεις μέχρι εδώ, ξαναέλα να σου πώ για το γυάλισμα.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Eπίσης πολύ σημαντικό είναι να βάφεις οριζόντια όχι κάθετα

DSCN2020.jpg

για να μην τρέξει εύκολα η μπογιά

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλεις ένα sealer, ένα χρώμα, ένα λούστρο (δές τα link που σου έδωσα). Καλό είναι όλα να είναι της ίδιας εταιρίας για αποφυγή ασυμβατότητας.

 

Ολα τα παραπανω ειναι συγκεκριμμενα για ξυλο ή οχι? Πως θα τα ψαξω και θα τα ζητησω?

SOSte ta FREEkia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα παραπανω ειναι συγκεκριμμενα για ξυλο ή οχι? Πως θα τα ψαξω και θα τα ζητησω?

Σου έχω έτοιμα τα links...τα ζητάς με το όνομά τους.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη αν γινομαι κουραστικος, αλλα θα ηθελα να μου πεις απο που μπορω να προμηθευτω τα παραπανω υλικα και αν εχεις ιδεα ποσο θα μου κοστισουν.

SOSte ta FREEkia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως δυο μπασα, ενα δικο μου και ενα ενος φιλου στον μπογιατζη που συνεργαζομαι τα εδωσα και μου τα εβαψε ποτοκαλι απο το Ford Focus το ενα και το αλλο στην σημαια της παλαιστινης και σκοτωνουν. Οσοι τα εχουν δει εχουν παθει πλακα. Ετσι και αλλιως ιδια χρωματα ειναι των αυτοκινητων με αυτα που βαφονται και οι κιθαρες. Αν εχεις υπομονη (αρκει να το θυμηθω) να σου ανεβασω φωτο μια απο αυτες τις ημερες να δεις και δεν νομιζω να σου παρει 200€. (Ειναι και αυτος κιθαριστας οποτε γουσταρει τετοιες δουλειες). Για τηλεφωνο στειλε π.μ.

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου