Προς το περιεχόμενο

Grosmann Guitars παραγγελια?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους.

 

Ενδιαφερομαι για μια Grosmann (grosmann.ro),εχω ερθει ηδη σε επικοινωνια και απ'οτι καταλαβα  μου ζητουν λεπτομερη τραπεζικα στοιχεια για να μου κανουν ενα invoice το οποιο θα μου στειλουν, και γω με τη σειρα μου πρεπει να παω στην τραπεζα μου και να πληρωσω το μισο ποσο.

 

Το αλλο μισο του ποσου,θα το πληρωσω με την παραλαβη της κιθαρας(απαιτειται καποιος χρονος παραδοσης..)

 

Επειδη ειμαι λιγο ασχετος με invoice  και τα λοιπα,εχει παραγγειλει κανεις αλλος απο Grosmann?

Η πληρωμη εγινε  με τον ιδιο τροπο ?

Αν ναι πηγαν ολα καλα?

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν γίνεται να πληρώσεις και αλλιώς!Το paypal παίρνει μεγαλύτερο fee , και εξαρτάται από εκείνον αν δέχεται. Δεν τον παίρνει τον Cristian να κάνει μ****ιες διότι έχει endorsees κτλ .

 

Είχα έρθει στο παρελθόν σε επικοινωνία μαζί του ,αλλά τελικά κατέληξα να παραγγείλω κιθάρα από ένα μικρό custom shop στην πολωνία,το οποίο δεν ήταν τόσο φροντισμένο όσο του grossmann,αλλά στη συναλλαγή όλα καλά.

 

Ελπίζω όμως αν σου πρότεινε εκπτωτικό endorsement να μην δέχτηκες αμέσως ..Προσωπικά μου έκανε έκπτωση endorsement 50% για μια custom που κανονικά την χρέωνε 3000 ευρώ, αλλά με αυτά τα πράγματα πρέπει να προσέχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου