Προς το περιεχόμενο

Μικρος στο ΜΑΤΙ...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΕΓΑΛΟΣ στον...ΗΧΟ!!

 

Σημερα "χτυπησα" τον τρομερο giant killer FENDER PRO JUNIOR

 

FenProJr_01_small.jpg

 

Kαιρο εψαχνα ενα μικρο "μηχανακι" για το σπιτι αλλα αυτο το θηριο εχει τοσο δυνατο ηχο που με καλυπτει ανετα μεχρι το...ΓΚΑΓΚΑΡΙΝ :lol:

 

Ενα σετακι JJ EL84 & o ηχος εγινε απλα μαγικος (ακομα και με το 10αρακι μεγαφωνο του τα ΚΑΘΑΡΑ σκοτωνουν..)

 

ας ειναι καλα οι αγγελιες του noiz! :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΧΑ ! Εγώ έχω 2 τέτοιους ! Τέλειο ενισχυτάκι, και Limited edition του '94.

 

SF, κάνε το εξής και θα με θυμηθείς...άλλαξε την 2η λάμπα με μια 12ΑU7 και βάλε 2 τελικές EL84 JJ. To Μηχάνημα θα ανεβεί 10 κλάσεις...

 

Την 12ΑU7 την βάζεις αν θέλεις να ρίξεις το gain και να τον κάνεις πιο γλυκό... :wink:

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι περιττό να σου πω ότι τον πήρες τσάμπα ! Εγώ τα πήρα από τον Κουρμπή που του χαν ξεμείνει 3 τελευταία...2 πήρα εγώ και ένα, ένας φίλος μου...350¤ το ένα.

Σκεφτείτε μόνο ότι το Pro Junioρ που βγαίνει τώρα είναι Μexico, όχι tweed και κάνει στο thomann 400¤.

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μεγειές και από εμέ .... Βασικά τον είδα και μάσησα από την τιμή νόμισα θα ήταν "σπαρτάλι" :lol: :lol: είπα να ενδιαφερθώ όμως ..... αλλά βλέπω με πρόλαβε ο παλιός...... Α ρε παλιέεεεεεεεεεε !!!!!!! 8) ας ελπίσουμε σε καμιά άλλη ευκαιρία...... :wink:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μια που το φερε η κουβέντα λοιπόν, και μια που είμαι και ψιλο-καινούριος στο forum (και έχω χάσει ίσως κάποιες συζητήσεις επί του θέματος), θα θελα να ακούσω καμιά γνώμη και για τις άλλες λάμπες της μαμάς fender... twin reverb, bassman, twin tweed, deluxe reverb, ...(?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου