Προς το περιεχόμενο

www.theguitarded.com, τι στην ευχη?!?!?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω και εναμιση χρονο περιπου μου ειχε σφηνωθει στο κεφαλι η ιδεα της κατασκευης ενος website που θα εχει ως πυρηνα του την κιθαριστικη μουσικη, αλλα κατω απο ενα καπως εγωιστικο πρισμα, δηλαδη του προσωπικου μου γουστου.

Επειτα απο αρκετα προβληματα και αναβολες , τελικα πηρε μπρος και πλεον εχει μπει στο τελικο σταδιο της πραγματοποιησης του. Ο λογος που αποφασισα να σας το αναφερω τωρα, ενω δεν εχει ολοκληρωθει ακομη,δλδ δεν εχει βγει "στον αερα" ειναι διπλος : αφ'ενος για να σας κουρντισω λιγο και αφ'ετερου για να κινδυνευσω απο τη δημοσια κατακραυγη αν το παρατησω τωρα στα τελειωματα, ωστε να αναγκαστω να το ολoκληρωσω.

 

Ενδεικτικα να αναφερω, οτι εχουν παραχωρησει συνεντευξεις, εξαιρετικα γενναιοδωρες, μουσικοι οπως ο Jim Campilongo, ενω εχω κανει videos με μπαντες οπως οι No Age και οι Wooden Shjips, οταν βρεθηκαν στην Ελλαδα. Και φυσικα δεν ειναι μονο αυτοι.

 

Δε θα επεκταθω περαιτερω, it's out in the open now... ευελπιστω το ΑΡΓΟΤΕΡΟ μεχρι τα τελη του μηνα να ειναι ολα ετοιμα.

 

μεχρι τοτε δειτε αυτα τα τιζερς ( o ηχος εχει καποια ζητηματακια, δεν προλαβα να τα ντουμπλαρω αλλα θα λυθει ):

 

NO AGE IN THESSALONIKI PART 2.

NO AGE IN THESSALONIKI.

Wooden Shjips - Motorbike - Live

 

αααα και να μην ξεχνιομαστε : www.theguitarded.com

 

επισης να αναφερω οτι δεν υπαρχει καμια εμπορικη η οποιαδηποτε αλλη προεκταση σε ολο αυτο το εγχειρημα ουτε θα υπαρξουν διαφημισεις η κατι τετοιο, οποτε μην πεσετε να μου την πειτε! i am only doing this because i can.

 

merci.

 

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια φίλε μου για την ιδέα! Φυσικά και να μην τα παρατήσεις τώρα στην υλοποίηση γιατί αφενός είναι πάρα πολύ καλή ιδέα, αφετέρου γιατί θα σε κράξω σε όλο το facebook (just kidding, μόνο στο twitter)....

 

;D ;D ;D

 

Καλό coding λοιπόν και αναμένουμε νεότερα! Μπράβο και πάλι  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και ορισμενα απο τα ονοματα που ανεφερες δε μου λενε κατι, κρινοντας απο το γουστο σου και μονο (οσο το γνωριζω απο εδω μεσα), ανυπομονω να ολοκληρωθει το site. Ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι ιδιαιτερα ενδιαφερον :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα σου λεω εαν δεν το τελειωσεις θαρθω και θα στις παρω ολες τις κιθαρες!

και μετα θα σε κραξω κιολας!

αμα χρειαστεις βοηθεια στο οτιδιποτε απλος πες μου!  ;)

 

Υ.Γ. ανοιξα το λινκ του σαιτ αλλα μονο εικονα ειχε οχι ηχο

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφ'ενος για να σας κουρντισω λιγο και αφ'ετερου για να κινδυνευσω απο τη δημοσια κατακραυγη αν το παρατησω τωρα στα τελειωματα, ωστε να αναγκαστω να το ολoκληρωσω.

Φιλτατε matawan μας κουρδισες ηδη.Παρακαλω μεχρις τελος του μηνα να εχεις τηρησει την υποσχεση σου.

 

μουσικοι οπως ο Jim Campilongo

Περαν της πλακας και μονο γι αυτον αναμενουμε με μεγαλυτερη αγωνια.Μιλαμε για τεραστιο κιθαριστα.Τελεκαστερας που κοβει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρινοντας απο το γουστο σου και μονο (οσο το γνωριζω απο εδω μεσα), ανυπομονω να ολοκληρωθει το site.

 

αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ guys! το θεμα με τον ηχο θα το χω λυσει αμεσα.

θα φροντισω να μην σας απογοητευσω, επιπλεον ο μπλουζλικ ειναι και δυο

μετρα αντρας δε θελω να με  βαλει στο ματι.

 

παντως, να επισημανω ξανα  εδω περα οτι εχω μεινει εκπληκτος απο την γενναιοδωρια ορισμενων ανθρωπων που για εμενα (και οχι μονο για εμενα) ειναι τοσο σπουδαιοι...

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Άντε!!  ;D

 

θα εχει ως πυρηνα του την κιθαριστικη μουσικη, αλλα κατω απο ενα καπως εγωιστικο πρισμα, δηλαδη του προσωπικου μου γουστου.

 

Αυτό ακριβώς χρειαζόμαστε φίλε μου, matawans!!...απ'όπου κι αν προέρχονται...

 

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου