Προς το περιεχόμενο

www.theguitarded.com, τι στην ευχη?!?!?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίος. Θα ενημερώσω όλους τους σρεντομπλουζάδες φίλους μου... :P ;D ;D ;D

Και γaμw τα ονόματα, φίλος...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια για την προσπάθεια όπως και τον ευρηματικό τίτλο και από εμένα! Η αίσθηση που αποκόμισα είναι αυτή μιας lo-fi ντοκιμαντερ-ίστικης δουλειάς (και το Lo-fi δεν το λέω καθόλου υποτιμητικά).

Εκπλήσσομαι κι εγώ πολύ ευχάριστα από το σχόλιό σου περί παραχώρησης συνεντεύξεων κλπ από διάφορους μουσικούς. Από την άλλη βέβαια, όλοι έχουμε την τάση να μυθοποιούμε τους μουσικούς που ακούμε οπότε τέτοιες χειρονομίες σίγουρα κάνουν την έκπληξη μας μεγαλύτερη.

Πώς θα είναι το στυλ του  site? Βιογραφικό για τους μουσικούς που ακούς, ενημερωτικό με υλικό από τα live τους;

Εύχομαι καλή συνέχεια!

"The music that you listen to, becomes the soundtrack of your life"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια για το εγχείρημα,φίλττατε matawan!!!

Ευρηματικό το όνομα του site.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ παιδια! να αναφερω οτι το site δεν περιεχει μονο videos με μουσικους, δυστυχως δεν εχω την πολυτελεια ( ουτε το μπατζετ and i also have a dayjob :P ) να ταξιδευω για να τους κινηματογραφω, οποτε απλα επιδιωκω να τους συναντω και να κανουμε αυτη τη δουλεια οταν και αν βρισκονται εδω. Οι περισσοτερες συνεντευξεις εχουν γινει τηλεφωνικως. Δεν επιδιωκω να κανω "πορτρετα" των μουσικων, περισσοτερο μια ματια στην γενικοτερη αντιληψη τους περι μουσικης και οχι μονο. Επισης αυτο για την lo-fi προσεγγιση μου αρεσε πολυ γιατι σε μεγαλο βαθμο αυτη ειναι η αντιληψη μου. Δηλαδη προσεγμενη δουλεια απο καθε αποψη αλλα με μια αισθηση ... guerilla. και με μια ισχυρη δοση χιουμορ παντα.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

bump!!!  :)

θα ήθελα να ρωτήσω πως πάνε οι εργασίες ολοκλήρωσης του site?

Ανυπομονώ και είμαι σίγουρος πως δεν είμαι ο μονος...  8) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι σχεδον ετοιμο. περιμενω να επιστρεψουν απο τις διακοπες οι... τεχνικοι του θεματος. στο διαστημα βεβαια που μεσολαβησε εμπλουτιστηκε περαιτερω το υλικο...το ξερω οτι εχω φυγει τελειως εκτος των ντεντλαινς που ειχα θεσει, αλλα αλλη δουλεια κανω, για να φαω ο ερμος ψωμακι...οποτε οι προτεραιτοτητες καμια φορα εκ των πραγματων αλλαζουν...

 

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου