Προς το περιεχόμενο

Masterwork Custom cymbal set


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλόπαιχτα φιλαράκι!

 

Είναι γνωστό πως η Πόλη αξίζει για πιάτα! Εγώ θέλω να κανονίσω να το κάνω ταξίδι, αλλά όλο το αμελώ :(

I am drumature...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πρόταση ... δεν κανονίζουμε καμμιά δεκαριά noizεράδες να πάμε παρεα ... εις την πόλη ---> is tin poli --->istinpol---> istanbul για πιατίνια?

ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούμε ομαδική αγορα....

Ένα Resonant set μάλλον θα το ηθελα....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν στειλω ενα μαιλ στη Masterwork με τα χαρακτηριστικα που θελω να εχουν τα πιατινια θα μου τα φτιαξουν ? Π.χ θελω ενα ride,21',με δυνατη καμπανα,thin με το ταδε ping κλπ ? Η μπορω να τους πω θελω ο ηχος του crash μου να μοιαζει με το ταδε (Π.χ. Sabian AAX)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν στειλω ενα μαιλ στη Masterwork με τα χαρακτηριστικα που θελω να εχουν τα πιατινια θα μου τα φτιαξουν ? Π.χ θελω ενα ride,21',με δυνατη καμπανα,thin με το ταδε ping κλπ ? Η μπορω να τους πω θελω ο ηχος του crash μου να μοιαζει με το ταδε (Π.χ. Sabian AAX)

 

Στειλε ενα mail στην Masterwork οτι ενδιαφερεσαι γενικά για πιατίνια. Θα σου απατησει καποιος Burhan. Μετα συνενοησου με αυτόν για τις υπόλοιπες λεπτομέρεις.

 

Όχι δεν τα πήρα thin. Λιγο πιο χοντρά. Από την χαρα μου εχω ξεχασει ποσα χιλιοστα του ειπα. Θα ψαξω τα mail να δω και θα σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 4 κατοσταρικα ? Δηλαδη 100 ευρω το πιατο. Ειναι και hand made ! Τσαμπα τα πηρες ! Το καλοκαιρι σκεφτομαι να παρω ενα ακομη σετ . Σαν τα δικα σου,με 18 αντι για 17 crash + ενα splash .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 4 κατοσταρικα ? Δηλαδη 100 ευρω το πιατο. Ειναι και hand made ! Τσαμπα τα πηρες ! Το καλοκαιρι σκεφτομαι να παρω ενα ακομη σετ . Σαν τα δικα σου,με 18 αντι για 17 crash + ενα splash .

 

Δεν καταλαβες. 400 ευρω μαζι με τα μεταφορικα. Αφαιρεσαι απο το 400 τα 75 που ηταν η DHL και εχεις την πραγματικη τιμη τους...

 

By the way, πιο handmade δεν γίνεται. οταν καταληξαμε στο τι ακρβως θέλω μου έδωσε ενα χρονοδιάγραμμα και στο τέλος μου λεει οτι ο προσωπικός μου master( ετσι λενε τους μαστορες) ειναι ο Οσλαν!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου