Προς το περιεχόμενο

Αγορα ενισχυτη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Marshall Drive για όλα τα ιδιώματα του metal?  

 

 

Υπαρχει ενυσχητης που να κανει αυτο ακριβως που ζαταει ? hard rock blues και ολα τα ιδωματα του μεταλ ?

O v22 με εναν ts9 μπροστα βγαζει πολλα ηδη μουσικης... ειπε οτι εχει 400-500 ευρω , ενω ο ht-20 εχει 600...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Υπαρχει ενυσχητης που να κανει αυτο ακριβως που ζαταει ? hard rock blues και ολα τα ιδωματα του μεταλ ?

 

Πολλοί αλλά κάνουν συνήθως και αρκετά λεφτά.

 

O v22 με εναν ts9 μπροστα βγαζει πολλα ηδη μουσικης...

 

Σε αυτό συμφωνώ αλλά όχι στο  "τσεκαρε τον bugera v22 που κάνει ακριβώς αυτό που θες... "

 

Anyway καλό είναι να τσεκάρεις τους ενισχυτές απο κοντά να δεις εσένα τι σου κάνει περισσότερο σαν ήχος και χαρακτηριστικά , εγώ νομίζω ότι αν μπορείς να δωσεις το έξτρα 100ευρο ο ΗΤ20 είναι καλός για πάρα πολλά είδη και με την μεγάλη ευελιξία του ISF θα πετυχαίνεις και marshalle και mesaboogile ήχους και με gain αρκετό να φαν και οι κότες.

Αν θες τσέκαρε και τον πιο φθηνό Peavey 6505+ που υστερεί λίγο σε ευελιξία ήχων και καθαρά kateme αλλά για full blown metal ηχους είναι μανούλα.

 

Blackstar εχει ο Τρίμης στην Χ Τρικούπη και Peavey όλο και κάπου θα βρεις.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα δε μου είχε πολυαρέσει ο HT20 όταν πήγα να τον ακούσω στον τρίμη.

 

το καθαρό του δε μου αρεσε καθολου και τα βρώμικα παραήταν μοντέρνα, ακόμα και με το ISF δεν καταφερα να βγαλω κατι που να μου αρεσει.

 

ισως πάντως ενας ωραιότατος μόντελινγκ να παίξει ό,τι θελεις μια χαρά και να σου προφερει και ευελιξία με τα διάφορα εφέ, το μικρό του βάρος και την πολλα-σε-ενα φιλοσοφία του.

 

πήγαινε να ακουσεις κανέναν, ισως σε ψήσει ;)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε αυτό συμφωνώ αλλά όχι στο  "τσεκαρε τον bugera v22 που κάνει ακριβώς αυτό που θες... "

 

 

 

Ναι για να πω την αληθεια τωρα ειδα οτι ψαχνει και μεταλ ηχους... Ειχα μεινει στο χαρντ ροκ στυλ και μπλους... Αν παιζω πιο μεταλ στυλ δεν θα του κανει... Τον 6505 κομπο μπορει να τον δοκιμασει στον αντιπροσωπο

 

http://dnasystems.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΑΑΑΑ και επισις ξεχασα να σας πω οτι εχω ενα boss ds-1 distortion και ενα md-2 mega distortion...θα συμπεριφερονται οι λαμπες καλα με αυτα τα πεταλια ??? ??? ???

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορεις να δωσεις 100 Ε περισσοτερα απ'το αρχικο σου budget θα σου προτεινα αυτον:

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=39078

 

Ουσιαστικα τον χαριζει ο ανθρωπος. (δεν εχω καμμια σχεση με τον πωλητη, απλα ειναι ενισχυταρα και αξιζει διπλασια και περισσοτερα, απ'την τιμη που τον πουλαει.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορεις να δωσεις 100 Ε περισσοτερα απ'το αρχικο σου budget θα σου προτεινα αυτον:

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=39078

 

Ουσιαστικα τον χαριζει ο ανθρωπος. (δεν εχω καμμια σχεση με τον πωλητη, απλα ειναι ενισχυταρα και αξιζει διπλασια και περισσοτερα, απ'την τιμη που τον πουλαει.)

 

Μπα ακυρο δεν αξιζει , εχει σπασμενο το Μ στην ακρη...  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα ακυρο δεν αξιζει , εχει σπασμενο το Μ στην ακρη...  ;D ;D ;D

 

Και το " h " ειναι σπασμενο αλλα αν τον παρεις θα σταματησει η αναζητηση σου για ενισχυτη (προς το παρων) ;D

 

Η αξια ενος καινουργιου logo:

 

http://cgi.ebay.com/NEW-Original-Marshall-amp-Logo-Large-11-/380340105831?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item588e097267#ht_1473wt_724

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου