Προς το περιεχόμενο

Δεν ειναι μονο ταλεντο..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλλον ειμαι απ τους λιγους που οταν βλεπουν τοσο μικρα παιδακια να παιζουν ετσι,δεν ξερω...αγχωνομαι.Μου βγαζει μια ελαφρα στενοχωρια..

Σιγουρα εχουν ταλεντο,αισθηση του ρυθμου,πειτε το οπως θελετε αλλα οσο σκεφτομαι οτι ειναι πιθανον καποιος να τα ''ζορισε'' σε μια τοσο ευθραυστη,ευαισθητη ηλικια.. :-\

Σαν τις τιγρεις στο τσιρκο ενα πραμα...

Ποιος ξερει τι απωθημενο μπορει να χουν οι γονεις τους και ποσο αυτο μπορει να επηρρεασε

την μουσικη ''προπαιδεία'' των μικρων.

Μιλαω για τα τετραχρονα.

Μπορει και να κανω λαθος παιδια μου βγαινει αυθορμητη αυτη η αισθηση. ;)

Καταλαβαινω το προβληματισμο σου..

Δες τι λεει αυτη η κοπελια..{Εχει Λατιν καταβολες}

Και εγω επισης δεν συμφωνω στον διαχωρισμο Μαυρος και Λευκος μουσικος.

Ειναι διαφορετικοι παιχτες...ναι...

οχι καλυτεροι ομως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

4-2

Ανάποδα μετράς Βαγγέλη. Οι Λευκοί παίζουν εκτός έδρας!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μιλαμε για το απολυτο γκρουβ..σοβαρευτειτε.... αυτοι που βαλατε εχουν απλα κτηνωδες (Chambers) γκρουβ...και απιστευτο (τα λευκα παιδακια... ;D ) γκρουβ, ομως  αλλο το κτηνωδες, αλλο το απιστευτο  και αλλο το απολυτο ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μιλαμε για το απολυτο γκρουβ..σοβαρευτειτε.... αυτοι που βαλατε εχουν απλα κτηνωδες (Chambers) γκρουβ...και απιστευτο (τα λευκα παιδακια... ;D ) γκρουβ, ομως  αλλο το κτηνωδες, αλλο το απιστευτο  και αλλο το απολυτο ;D

 

Επ! Απαιτω προαγωγη του κυριου Chambers απο τη θεση κτηνωδους, στη θεση απολυτου!! Mr. groove ειναι αλλωστε! :) 2-1 με funky groove στο 80'. ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μιλαμε για το απολυτο γκρουβ..σοβαρευτειτε.... αυτοι που βαλατε εχουν απλα κτηνωδες (Chambers) γκρουβ...και απιστευτο (τα λευκα παιδακια... ;D ) γκρουβ, ομως  αλλο το κτηνωδες, αλλο το απιστευτο  και αλλο το απολυτο ;D

 

Πως τα διαχωριζεις ετσι βρε SF με τις απολυτες αποψεις σου... ;D ;D

Εχουν απλα... διαφορετικα groove..

Different strokes for different folks που λενε οι φιλοι μας στην Αμερικη....

Το εχουμε καταλαβει οτι γουσταρεις τον Jordan...

Δεν κανει για ολα ομως... Οπως και ο Μangini [Και ο χ mangini}δεν κανει για ολα.

Και μην αρχισεις .....Βαριεμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.

Καιρος κατα την γνωμη μου να ξεφυγουμε απ αυτη την μπουρδα..που λεγεται "μαυροι vs λευκοι"..

Ο καθενας παιζει οπως παιζει,κανει οτι κανει-ΤΕΛΟΣ.

Αν ψαξετε θα ακουσετε ντραμερς λευκους που το feel τους ειναι μια χαρα καταμαυρο..καθως και το αντιθετο.

Ειναι καθαρα θεμα προτιμησεων/επιλογων και σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να ακολουθουμε κανεναν κανονα ή στερεοτυπο για να κανουμε την επιλογη μας..;)

Μουσικουλα ειναι guys!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.

Καιρος κατα την γνωμη μου να ξεφυγουμε απ αυτη την μπουρδα..που λεγεται "μαυροι vs λευκοι"..

Ο καθενας παιζει οπως παιζει,κανει οτι κανει-ΤΕΛΟΣ.

Αν ψαξετε θα ακουσετε ντραμερς λευκους που το feel τους ειναι μια χαρα καταμαυρο..καθως και το αντιθετο.

Ειναι καθαρα θεμα προτιμησεων/επιλογων και σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να ακολουθουμε κανεναν κανονα ή στερεοτυπο για να κανουμε την επιλογη μας..;)

Μουσικουλα ειναι guys!:)

 

Ε καλα πλακα κανουμε για το "μαυροι vs λευκοι"... Πιστευω οτι κανενας απο τους παραπανω δε μπαινει σε αυτη τη διαδικασια. Τυχαινει σε αλλους ο αγαπημενος ντραμερ να ειναι λευκος, σε αλλους μαυρος, σε αλλους....μιγας  :P...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχη με μπερδεψατε με τα χρωματα. Μετα ομως με τα ποστ του ΣΦ εγινε προφανες πως το απαραιτητο στοιχειο για το γκρουβ ειναι να σε λενε Στηβ ;D

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου